בשידוכים? בואי נעבור את זה יחד!

תקועה בשידוכים? את מוזמנת למסע פנימי של העצמה אישית, בדרך למציאת הזיווג שלך

  • שירה כהן
  • 15 שיעורים
  • 12:24 שעות
  • 499 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

15 שיעורים

12:24 שעות

שידוכים. מילה אחת שאומרת כל כך הרבה!

כל אחת מאיתנו מכירה את הרגע הזה שבו השכנה/החברה מודיעה על אירוסיה, והשמחה והאושר שוב נשמעים במקום אחר, רחוק מזה שלך.

את - עדיין מתבוססת בתהליך החיפוש, עדיין 'תקועה' בין הרצוי למצוי, עדיין צריכה לתמרן בין אינספור הצעות מעליבות שמתנקזות אל פתחך, עדיין לבד.

 

ואם לא די בקושי הרגיל - עבורנו בעלות התשובה הקושי גדול פי כמה, כי אנחנו ראינו/שמענו חווינו דברים… לפני שבכלל הצלחנו להבין 'מי נגד מה' ואיזה סוג בית אנחנו באמת רוצות להקים.

אין ספק שאצל רבות מאיתנו, המילה 'שידוכים' נתפסת כמילה מאיימת שכמוה כטיפוס על הר האוורסט, לא פחות!

אני מבינה לליבך, באמת.

 

אחרי המסע הארוך שעברנו, מה הפלא שכבר אין לנו כוח לאסוף את עצמנו לשידוך הבא, מה הפלא שכבר אין לנו כוח לשמוע את ההצעה הבאה - טובה ככל שתהיה?!

כישלון, ייאוש, חוסר תקווה וחוסר אמונה שזה אי פעם יקרה אצלי ושאי פעם אצליח למצוא מישהו מתאים - זה מה שאת מוצאת בדרכך כעת, אבל אם הגעת עד הנה, עד אליי - אז כדאי לך להמשיך לקרוא, כי בשורות הבאות את הולכת לקבל תובנות שישנו לך את תפיסת החיים, בכל מה שחשבת עד היום על שידוכים.

נכון שמציאת הזיווג קשה כקריעת ים סוף - אבל הירגעי. גם ים סוף לבסוף נקרע… וכמו ים סוף, גם ים השידוכים , שלך ייקרע לבסוף בכוחה של אמונה, דבקות במטרה, ראיית הטוב בעצמי ובאחרים, הודיה, ותפילה.

בקרוב גם את תראי ישועות גדולות.

 

איך זה יכול להיות?

בתוך המילה 'ים' טמונה המילה 'מי' - ובהקשר הזה אני רוצה שתתבונני בפסוק 'מי הקדימני ואשלם?' ותלמדי ממנו את התובנה הראשונה להיום: הקב"ה לא מבקש ממך שום דבר שאין לך לתת לו, ואם רק תרצי לקרוע את הים, הדרך פשוטה ופרושה לפנייך. 

אם את רוצה שהקב"ה ייתן לך משהו, את יכולה מראש להכין את עצמך לקיים מצוות - בעזרת אותו הדבר שתקבלי, ואז הקב"ה כביכול מתחייב לשלם לך את אותו הדבר.

את רוצה לקרוע את הים של השידוכים, ולהתחתן עם האחד שלך?

אז תבטיחי לקב"ה שאחרי שתתחתני - תשלחי את בעלך ללמוד תורה, ותקימי בית על אדני התורה.

 

 

אין ספק שההתמודדות תחת ארטילריית השידוכים עשויה להיות קשה ואף מייאשת - כשאין לך כתף אמיתית להישען עליה, ולחלוק עמה את הדרך שלך.

איך מצליחים לגייס כוחות יש מאין נוכח מבטים מרחמים של החברה עלינו?

איך מצליחים לעורר את האהבה במקום שבו יש כל כך הרבה שנאה אל מה שנותר בחיים שלנו?

איך מצליחים להביט מהלבן שבעין על כל אותם אנשים שמייאשים אותנו בעצות שלהם, ומכניסים אותנו למחשבה שאנחנו לעולם לא נמצא את מה שבאמת מתאים לנו?

איך מצליחים לגייס את כוחות הטוב למלחמה שכל כך רבים וטובים נפלו בה מאמונתם החזקה?

"תתפשרי, את כבר לא צעירה", הם אומרים ונועצים את הסכין המשוננת פעם אחר פעם בלבך, ואת מרגישה כיצד הכאב בוער ושורף בך כל חלקה טובה.

 

"סליחה, אני שווה הרבה יותר מזה", את רוצה לצעוק אבל הקול שלך נאלם בתוכך. "אני איכותית, טובה ועברתי כברת דרך ארוכה עד שהגעתי להנה. עזבתי חיים שלמים רק כדי להתקרב לבורא יתברך, וכן - אני מאמינה שיש לו גם בשבילי, את מה שהכי מתאים ונכון עבורי".

 

אם נדבר לרגע בכנות, המסע הזה יכול להתיש גם את הבחורה הכי חזקה והכי פייטרית שיש - כשההתמודדות נעשית לבד, ואין עם מי לדבר ולחלוק את עוצמת הכאב.

הכרתי הרבה בנות שנשברו ו'זרקו' את הכל, רק כי לא היה להם למי לספר את מה שעובר עליהן, את מה שמעציב אותן, את מה שקשה להן להכיל…

 

ובדיוק בשביל זה אני כאן.

הסדנה הזו נועדה להוציא ממך את הניגון שאת מנגנת בעולם בתקופת השידוכים, ניגון שאין עוד כמותו בכל העולם כולו, ניגון שהעולם כולו צריך לו.

העולם כולו צריך את המחשבות שלך, הלבטים שלך, הפחדים שלך, הרצונות שלך, הרגשות שלך, השאיפות שלך, המאוויים שלך והקשיים שלך - ואני רוצה להיות הצינור שדרכו תגיע הגאולה שלך, ותתבשר לעולם כולו.

כי היא כאן, היא קיימת בעולם - בין אם את כבר על השביל בדרך אליה, ובין אם את צריכה שיראו לך היכן הוא.

כאן, ביחד איתנו, את כבר יכולה להרגיש בטוחה לחלוק את הדרך שלך, להתחבר למה שמפחיד אותך ומתוך המקומות הכי 'מפחידים' שלך - לבנות, יש מאין, אמונה חדשה בטוב שלך שנמצא כאן.

בסדנה את תבני את עצמך מחדש, תקבלי כלים ותובנות מסוג אחר - ממי שעברה בניואנסים הדקיקים של התהליך הזה ותצברי כוחות מיוחדים להתמודדות, בדרך למציאת בן הזוג הראוי לך משורש נשמתך.

 

 

מה נלמד יחד בסדנה?

- שיפור יכולת ההתבוננות החיובית על עצמי, וקבלת האני בבחינת 'כמוני היום' (כן, למרות הנפילות והאכזבות מעצמך).

- לימוד טכניקות של התבודדות והודיה, כדרך לצמיחה מתוך כל קושי וכל אכזבה. 

- הגדרה מחדש של מי שאני, ומה שאני זקוקה לו. 

- חיבור לאני הפנימי בעזרת כלים של כתיבה, שירה והגשמה עצמית לפי נטיית הלב. 

- איך להתגבר על דחיות, והתחושות הקשות הנלוות אליהן. 

- איך להוציא את עצמי מן הכוח אל הפועל, בזמן ההמתנה לזיווג?

- למה חשוב לעבור תהליך ניקוי פנימי של אהבות נפולות מהעבר?

- איך מתדייקים עם הכלים שהבורא חנן אותי בהם, ומוצאים תעצומות נפש לעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר שאני יכולה. 

 

עם הכלים והתוכן המעצים הזה - מסע השידוכים יהפוך ממסע קשה ומפרך, למסע נפלא ומחזק בדרך להקמת בית בישראל. לא 'עוד' בית - אלא הבית שלך, שהוא מלא בניגון הייחודי שלך, ובעוצמות שרק את יכולה למלא אותו בהן.

 

לרגל השקת הסדנה הייחודית שלי, אני רוצה להעניק לך הנחה משמעותית

ובמקום 750 ₪ - תוכלי לקבל את הסדנה שלי

רק ב-499 ש"ח

למה המחיר כזה זול?

טוב ששאלת,

הסיבה היא שחשוב לי מאוד שתצטרפי אלי למסע הקסום הזה שבו תכירי טוב יותר את עצמך ואת עוצמתך, ושלרגע המחיר לא יהווה שיקול עבורך. כמי שהשתלמה בכל מיני סדנאות למציאת זוגיות, אני רק יכולה להבטיח לך שזה לא דומה לשום דבר שראית עד כה, וכל מה שנותר לך עכשיו זה ללחוץ על כפתור הרכישה ולהצטרף אל קבוצת הפייטריות שלי, בדרך לאחד - היחיד והמיוחד שלך.

כמו כן חשוב לי לציין שהסדנה היא אינטרנטית, ומיד לאחר הרכישה יפתחו לך השיעורים, לפי הסדר שלהם.

 

מדובר בסדנת דיגטלית, והתמונות להמחשה בלבד.

עבור לרכישה

שירה כהן

בעלת תשובה מזה 16 שנה, ומועסקת ככתבת באתר הידברות.

 

עם השנים וככל שהתארכה לי הדרך בשידוכים - פיתחתי לא מעט כלים להתמודדות עם משברים בתוך עולם הרווקות, שאותם אשמח לחלוק גם איתך - הרווקה המחפשת. 

 

בסדנה זו אני רוצה ללמוד ביחד איתך גישה קצת שונה לתהליך הלא פשוט הזה, שעד שמגיעים בו למנוחה ולנחלה - עוברים בדרך דברים שהנפש לא תמיד יכולה להכיל. 

 

בפורום הזה אבקש לתת לך במה, לשמוע מה כואב לך, להישיר מבט אל תוך נפשך פנימה ולדלות משם את כל האוצרות ותעצומות הנפש שלך, כדי לתת לך את הכוח לעבור הכל בשמחה, בדעת, והרבה קיווי לטוב. 

 

במשך השנים עברתי שני סוגים של 'כתישה' הן בנושא השידוכים, והן בנושא הפרנסה. באחד מהם - הפרנסה ומציאת הייעוד המדויק שלי בעולם, זכיתי זה מכבר, וגם כאן יש לי המון דרכים לחזק אותך. 

 

אני רוצה שיחד נלמד 'להלוות' קצת מהשמחה העתידית לכשנקבל את הישועות שלנו - כי תאמיני או לא, זה אפשרי לחיות במציאות אחרת, שמחה ומכילה יותר, כבר ב'גלגול הזה'. 

 

לסדנה זו אני קוראת אליי את הפייטריות שלא מוכנות להפסיק להילחם על מציאת האבדות שלהן, שלא מוכנות להתייאש מהמציאה, ולא מוכנות יותר להיות במקום נפול, עצוב ומלא שאלות מול המפלצת האימתנית הזו שנקראת 'רווקות'. 

 

מי שלא התייאשה מהחיפוש ועדיין נכונה לצאת אליו בכל פעם מחדש, מי שיש בה כוחות למצוא את הטוב שבה בכל נשימה ונשימה, מי שיודעת שהטוב שלה לא קשור לאף אחד חוץ ממנה בעצמה, ובכוונתה להגשים את עצמה עוד הרבה לפני שהיא פוגשת בזיווגה – מקומה איתי, איתנו. 

1. קודם תמצאי בך שמחה, ורק אז תקבעי שידוך

כמה פעמים הבטחת לעצמך שלשידוך הבא את הולכת עם מצב רוח, לא משנה מה הוא יגיד, ואם זה יימשך או לא - אך ברגע האמת שוב תפסה אותך התחושה המעציבה של המיאוס, חוסר החשק, העייפות הפיזית והנפשית, והדיכאון שמסמר אותך למקום? 

כמה פעמים ביטלת שידוך למרות שידעת שאסור לך, רק בגלל חוסר השמחה הזו ש'נחה' עלייך כבר כל כך הרבה זמן? כמה פעמים אמרו לך 'תחייכי קצת' לפני שאת יוצאת לשידוך, ובתוכך כעסת כי הרגשת שמצד אחד הם צודקים אבל מצד שני - אין בך כוחות לזה? 

אם גם אותך תוקפות תחושות כאלה מפעם לפעם, אז הקריאה הזו נועדה לעורר אותך מהדעת הנפולה שהתבוססת בה עד עכשיו, וללמד אותך כיצד לצאת לפגישה עם רגשות חיוביים, כיצד להרים את עצמך לעוד שידוך - קשה ככל שזה יהיה, כיצד לעמוד מול הראי כשאת מלאת סיפוק ואהבה עצמית, וכיצד למלא את עצמך במילים בונות וחשיבה חיובית - שתיתן לך כוחות להמשך המסע. 

 

2. הגדרה מחדש של מי שאני, ומה אני רוצה וצריכה

איך אנחנו אמורות להסביר לשדכנית מה אנחנו מחפשות, מה מתאים לנו, מה אנחנו ממש לא רוצות ומה הכי ישמח אותנו – אם לא הגדרנו את זה לעצמנו לפני כן, ואם אנחנו לא באמת מכירות את עצמנו כמו שצריך?

בשיעור זה ניגע קצת בשאלות שאמורות להביא אותנו לדיוק עם עצמנו, בכדי למנוע את חוסר הדיוק של ההצעות שיגיעו אלינו.

נלמד לשים על השולחן את כל הקלפים, ולפרוט (על מיתרי הלב, ביחד עם שירה וניגון) את כל ההגדרות שהגדרנו עד עכשיו לעצמנו. בואי נבדוק האם מה שהגדרת לעצמך הוא באמת מה שאת צריכה, האם זה בנפשך, על מה את יכולה לוותר, מה יעשה לך טוב על הנשמה, מה הכי מכעיס אותך, מה את לא מסוגלת להכיל, מה ירחיק אותך מעצמך, עם מה אין סיכוי שתצליחי להתמודד ועוד.

 

3. חיזוק הביטחון העצמי

למה אין לנו ביטחון עצמי? התשובה לשאלה הזו טמונה אי שם במעמקי מחסני הרגשות שלנו, שבהם אנחנו נדרשות לעשות סדר לא רק בפסח (אלא בכל יום, באמצעות פה-סח).

מדוע עלייך לאסוף את עצמך, מדוע עלייך להילחם כדי להחזיר לעצמך את עצמך, מדוע עלייך לא לוותר על הביטחון וההערכה שלך את עצמך, מדוע עלייך לעצור בנקודה זו ולעשות חישוב מסלול מחדש של כל מה שמקטין, מחליש, מוריד, ומנמיך אותך בעיני עצמך ובעיני אחרים. 

הקב"ה לא רוצה שנגיע לזיווג שלנו מתוך חוסר אונים או תחושה של עמוד שדרה מכופף, ופנים נפולות וחסרי חיות. נהפוך הוא. אנחנו בנות מלך, וכבנות מלך עלינו למצוא מחדש את הערך שבחיים שלנו, גם אם עוד לא התחתנו. 

 

4. מדוע אסור לך להתייאש מהתפילה?

בין אם עברת כבר כברת דרך ארוכה בדרך לשידוך, ובין אם את רק בהתחלה אבל כבר שפכת עשרות תפילות בדמעות על הרצון הזה – השיעור הזה מיועד בשבילך. בשיעור הזה תלמדי לא רק מדוע אסור לך להתייאש מהתפילה (ולא משנה כמה כבר התפללת על הזיווג שלך), אלא תראי שדווקא התפילות הן אלו שמקדמות אותך לדיוק הכל כך נצרך הזה – גם שלך עצמך מול עצמך, וגם שלך מול העולם.

בשיעור זה אלמד אותך כיצד להישיר מבט אל כל מי שחושב שכבר אין לך תקווה חלילה, ולצעוק בכל הכוח שלך 'יש לי תקווה, וכל מה שהתפללתי עליו לא ישוב ריקם. יש לי אבא גדול בשמיים ששומע כל ציוץ שאני מצייצת אליו, והוא לא יאכזב אותי".

דף אחד דף נעלעל בספר התווים הבלתי כתוב של נשמתנו, וננסה לקרוא את המנגינה שבו בצורה קצת אחרת: דרך מילים נבנה תפילות חדשות ששם לא תהיה לכוחות הסטרא אחרא אחיזה, ושם תוכלי לתת לקב"ה את התפילה ה-101, זו שתביא איתה את הישועה הנכספת שלך ב"ה.

 

5. ניקוי ’אהבות נפולות’ מהעבר - למה זה כל כך חשוב?

כל בעלת תשובה עזבה משהו מוכר מאחוריה, ולא פעם יוצאת לתהליך החיפוש הזה כשמישהו מעברה 'תקוע' לה בראש. בשיעור זה נלמד (מהניסיון הכאוב שלי, יש לציין) מדוע חשוב כל כך לנקות את הלב מכל האהבות הנפולות הללו, מדוע לא באמת יכול לצמוח משהו טוב מהן, מדוע כלי ההודיה יכול לעזור בניקוי וריפוי של אהבות שכאלה, וכיצד עלינו להתפלל על כך?

כשתעשי את עבודת הניקוי הזו, תרגישי לאחריה שאת בריה חדשה - משום שצריכים הרבה הרבה כוחות להודות בזה שיש לנו בעיה בנושא, הרבה כוחות להודות שאנחנו תקועות במין פרדיגמה שלא בהכרח נכונה למי שאנחנו היום, והרבה כוחות לשמוח במי שאנחנו היום, למרות שאיבדנו את מי שאיבדנו בדרכנו. 

אנחנו חושבות שאיבדנו, אבל באמת באמת אם נעשה את העבודה הנכונה במקום הזה, יבוא יום ונראה את השדה פורח בזכות זה שעיבדנו אותו, בזכות זה שלא הנחנו לעשבים השוטים להתפשט בו, ובזכות זה שהשתדלנו לגדל בו גידולים אחרים. 

6. נשיות, יופי, דיאטות וכל מה שמסביב

האם צריך לעשות דיאטה כדי להרגיש טוב יותר עם עצמי בשידוכים, מהי נשיות אמיתית, האם הגיוני שגברים מחפשים רק יופי ומה זה יופי בכלל?

על שאלות אלו ואחרות ננסה לגעת בשיעור זה, תוך שימת לב לניואנסים של מה שנוגע אליי. אשתף אותך בתהליך שלי שעבר בלא מעט דיאטות, שינויי תזונה, שיטות לקבלת האני ולבסוף – ניתוח קיצור קיבה.

למה החלטתי בסוף ללכת על ניתוח, מה אני חושבת על ניתוחים בריאטריים, ולמי הייתי ממליצה לעבור אותם? אני מניחה שזה אחד השיעורים היותר מעניינים עבור כל אישה, ולאו דווקא עבורך כרווקה.

בשיעור זה תלמדי למתוח קו זוהר שידגיש לך מי את בתוך עולם השידוכים, האם את שמחה מאיך שאת נראית, ואם לא – מה את יכולה ואף מצווה לעשות כדי לשנות את זה.

7. למה זה טוב שעוד לא התחתנתי?

בשיעור זה ניכנס לעומק השאלה מדוע עוד לא התחתנתי, ואיך אני יכולה לשמוח על כך - באמת.

אמונה, אמונה ועוד קצת אמונה – תעזור לנו לסגל את המבט הנצרך, כדי שבסוף נוכל לרקוד משמחה ולהודות לקב"ה על זה שהוא יודע מה שהוא עושה איתנו, למרות שלפעמים נדמה לנו שלא.

בשיעור זה נתבונן יחד על שאלות כמו מה היה קורה אם הייתי מתחתנת לפני כמה שנים, למה זה טוב שעוד לא התחתנתי, ואיך אני יכולה לגייס את הכוחות העתידיים שיעזרו לי לקבל באהבה את מה שהקב"ה רוצה שאעבור – גם אם זה אומר לא להתחתן תוך זמן קצר?!

האם בכלל יכולה להיות מציאות כזו של שלימות אפשרית גם בלי הזיווג שלנו? האם אנחנו יכולות לשמוח באמת גם אם עוד לא נישאנו? התשובה היא ביג טיים כן, ומה שאת הולכת לגלות בשיעור הזה יילך אותך לעוד הרבה הרבה זמן - אם תעשי את העבודה הנכונה והמדויקת עם עצמך. 

8. מה מפחיד אותך?

במפגש זה נדבר קצת על הפחדים שאנחנו מרגישות בתהליך, שלא פעם יכולים להיות הרסניים ולהוביל אותנו למקומות צרים (ששם נמצאים גם הצרים, האויבים שלנו) בנפש. 

מה מפחיד אותנו, למה אנחנו מפחדות, על מה הפחדים הללו יושבים בתוכנו, אילו דימויים עוברים לנו בראש כשאנחנו חושבות על הפחד הזה, מה אנחנו עושות כדי להוציא מאיתנו את הפחדים וממה הכי צריך להיזהר כשהפחד עוטף אותנו?

בשיעור זה ניגע קצת בפחדים ה'מפחידים' הללו, ונאפשר להם להשמיע את קולם בתוכנו. לאחר מכן, נרגיע אותם ונבקש מהם יפה ללכת באמצעות התפילה הזו:

לקבלת קובץ עם תפילה שחיברתי על הפחדים, לחצי כאן 

9. תזמני אלייך את הכי טוב

הרבה פעמים קורה שאנחנו מתבאסות לחלוטין מהצעות השידוכים שמגיעות אלינו, ולא פעם שואלות 'למה דווקא לי'. למה דווקא אני נדרשת לצאת עם מי שהכי לא מתאים לי, עם מי שבחיים לא היה סיכוי קלוש אפילו שיקרה בינינו משהו. 

אנחנו לא חושבות על זה יותר מדי, אבל כל מה שאנחנו פוגשות בחיינו הוא בבחינת 'כאשר יגורתי - בא לי'. לפעמים, כשאנחנו חושבות יותר מדי על בחורים שממש לא עושים לנו את זה, על בחורים שאנחנו מפחדים להיפגש איתם בדרכנו, שאנחנו לא באמת מרגישות שאנחנו יכולות להתמודד איתם - אנחנו בעצם יוצרות מציאות שכמו קוראת אלינו את הדבר הזה. 

ולמה? כי דווקא מה שאת מפחדת מפניו - אם את נותנת לו יותר מדי אחיזה בתוכך, הוא יתרגל לתחושה הנעימה ויישאר בך לתמיד. 

המסקנה היא שכוח המחשבה שלנו הוא עצום, אבל הוא פועל בדיוק כפי שאנחנו מנווטות אותו. אם ננווט אותו לכיוון חיובי, ולא ניתן לרע לאחוז בנו...אם נדמיין את הישועה שלנו נרקמת לנגד עינינו, ולא נחשוב שאין לנו סיכוי חלילה... אם נעצור לרגע בצד את ה'ידענות' המופלגת שלנו, ונסמוך עליו יתברך באמת שהוא יביא אל חיינו את הבחור שהכי מתאים לנו ושהכי נאהב - אזי נראה כיצד לאט לאט הולכת ונרקמת לה ישועה שלימה מול עינינו. 

אז איך מזמנים את הטוב הזה אל חיינו? הכלי יותר פשוט ממה שאת יכולה לתאר לעצמך.

10. איך מתמודדים עם דחיות?

הדרך שבה אנשים מגיבים אלינו בשידוכים, יכולה ללמד אותנו המון על עצמנו ועל מי שאנחנו שואפות להיות. לא פעם בחורות חוות דחיות וסירובים בשידוכים - פשוט נשברות מזה, וכבר לא מאמינות שבכלל מגיע להן מישהו טוב. 

בשיעור זה אני רוצה לעבור איתך דרך הדחיות שחוויתי אני, ולא ידעתי (בדגש על הלא) כיצד להתמודד איתן. 

מה צריכה להיות ההתייחסות הנכונה כלפי הדחיות?

האם בכלל ניתן לנטרל את רמת הפגיעות באופן שלא תצליח לגעת בנו בכלל, ואם כן - איך עושים את זה?

מה אני צריכה להרגיש אחרי שמישהו דחה אותי?

מה חשוב שאומר (ואפילו אשנן) לעצמי אחרי כל דחייה שכזו?

 

11. למה חשוב להתרגל לעשיית חסד כבר עכשיו?

למה חשוב כל כך להתרגל לעשות חסדים במהלך תקופת הרווקות? 

מה נקרא חסד אמיתי באמת, ואיך זה קשור לנדיבות לב?

שיעור הכרחי למי שרוצה לזרז ישועות. 

 

12. למה אסור לנו להתאהב במי שלא יהפוך לבעל שלנו?

הרבה פעמים במהלך המסע הזה של השידוכים, אנחנו פוגשות בנפש שאנחנו כמעט בטוחות שהיא הנפש התאומה שלנו. הנפש הזו היא כל כך קרובה ללהיות מדויקת למה שמוכר לנשמה שלנו, עד שאנחנו מאבדות רסן ומרגישות שאנחנו מתאהבות בה.

למה זה קורה לנו, ולמה אסור שזה יקרה לנו? איך אפשר למנוע את ההתאהבות הזו במי שלא הולך להפוך לבעלך, ולמה חובה עלייך לנהוג משנה זהירות בכל מה שקשור לשיחות ארוכות בטלפון? בשיעור זה נעמיק בסוגיה הכל כך חשובה הזו, ונלמד גם מטעויות עבר שנעשו.

אתן כמובן מוזמנות לשתף ולפרוק את כל שעל ליבכן, באם יש לכן מה להוסיף לדבריי. 

דרג את הקורס:

ממוצע 4 (122 מדרגים)

בשידוכים? בואי נעבור את זה יחד!

₪499
אולי יעניין אותך גם
מנוחה פוקס

’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

6 שיעורים
שרה בר אשר

’לגדול בריא’

תמיד חלמת שהילדים שלך יואכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון, ואיך להקנות לילדייך

6 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

’הדיאטה החכמה’ בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את כוחות התת מודע, וה-NLP ותרדי במשקל אחת ולתמיד!

7 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מה הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
נועם ייני

פאוור פוינט 2010

לערוך מצגת ליום הולדת או יום נישואין? להכין מצגת עסקית? סדנת פאוור פוינט תלמד אותך את כל הכלים איך לעשות את זה באופן מקצועי ומרשים

52 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: