שירה כהן התחתנה, ועכשיו תורך!

תקועה בשידוכים? את מוזמנת למסע פנימי של העצמה אישית, בדרך למציאת הזיווג שלך

  • שירה כהן
  • 15 שיעורים
  • 12:24 שעות
  • 250 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

15 שיעורים

12:24 שעות

אחרי דרך ארוכה שעברתי עם הקוראות שעקבו אחרי הטורים שלי על שידוכים,

סוף סוף אני יכולה לומר לכן ש"יש שכר לפעולתכן" - ובסוף אכן זוכים ורואים את האור. 

אחרי 17 שנות התבוססות בשידוכים, 

אחרי כאבי לב גדולים מנשוא, 

אחרי התקיעות הגדולה שהרגשתי, 

אחרי שחשבתי שאף תפילה שלי לא רצויה בשמיים חלילה, 

אחרי שכבר לא האמנתי בכלום, 

אחרי שבכיתי את הנשמה שלי לבורא עולם על כך שלא התחתנתי, 

אחרי שעברתי אכזבה ועוד אחת ועוד, 

כמעט בלי לדעת מתי זה ייגמר...

 

אחרי שטיפסתי על האוורסט של השידוכים, 

וירדתי את כולו בחזרה

אני עוצרת כדי לצעוק באוזנייך שיש

 

יש ישועה בעולם, 

והיא מחכה גם לך. 

 

אולי עכשיו קשה לך לראות את זה, 

אולי עכשיו ההצעות המעליבות שאת מקבלת

מרחיקות אותך מהתחושה הזו - 

אבל אני היא ההוכחה לכך, 

שעם הקב"ה לא מפסידים, 

אם הולכים איתו יד ביד לאורך כל הדרך

ומתעקשים על מציאה לצד החיפוש. 

 

יש ישועה בעולם, 

והבורא טוב ומיטיב לכולם, 

"לכל אשר יקראוהו באמת".

 

והחידוש שלי: לכל אשר יקראוהו בא-מת. 

 

אם את מרגישה כבר מתה בתוך התהליך הזה, 

תבואי אל השם עם האמת הזו, 

ותישארי. 

זה כל ההבדל ביני - שב"ה זכיתי להתחתן לפני חודש, 

לבינך - שעדיין מחכה לזיווגך. 

 

אני נשארתי למרות הכל, 

אני נשארתי גם כשהרגשתי שהכל כבר מת, 

שאין תקווה חלילה. 

ומתוך המקום הזה, 

קמתי לתחייה - ברצון השם יתברך, ובעזרתו. 

 

היום, כנשואה, אני יכולה לומר לך שגם את יכולה להגיע לשם,

וזה רק נדמה לך כהר גבוה שאת לא יכולה לעבור. 

הקב"ה כבר הכין לך בתוכך את כל הכלים שיעזרו לך לטפס על האוורסט הזה, 

אז למה את מחכה?

 

לחצי על כפתור הרכישה והצטרפי לסדנה שלי - רגע לפני שעוד שנה עוברת לה, ואת נשארת שוב מאחור... 

שירה כהן מתברכת מאביה בחתונתה

שירה כהן מתברכת מאביה בחתונתה

 

בסדנה שלי תגלי איך:

- להתבונן על תהליך השידוכים שלך בחיוביות, מתוך הלובן שבעין, ולקבל את עצמך באמת. 

- להשתמש בטכניקות לשיפור היחסים הבינאישיים. 

- להגדיר מחדש את מי שאת ומה שאת מחפשת. 

- להתחבר לאני הפנימי שלך כדי להוציא מתוכו כלים שיעזרו לך 'בדרך שלך' כמו הודיה, תפילה, שירה ועוד. 

- להתגבר על אכזבות בשידוכים. 

- לנקות את הלב שלך מאהבות נפולות שאולי חווית בעבר. 

-להוציא את עצמך מהכוח אל הפועל - במהלך ההמתנה הזו לזיווגך ברווקות. 

- לשמור על השמחה שלך, למרות ובגלל שעוד לא התחתנת. 

 

לרגל השקת הסדנה הייחודית שלי, אני רוצה להעניק לך הנחה משמעותית

במקום 550 ₪ - תוכלי לקבל את הסדנה שלי

 

רק ב-250 ש"ח

למה המחיר כזה זול?

טוב ששאלת,

הסיבה היא שחשוב לי מאוד שתצטרפי אלי למסע הקסום הזה שבו תכירי טוב יותר את עצמך ואת עוצמתך, ושלרגע המחיר לא יהווה שיקול עבורך. כמי שהשתלמה בכל מיני סדנאות למציאת זוגיות, אני רק יכולה להבטיח לך שזה לא דומה לשום דבר שראית עד כה, וכל מה שנותר לך עכשיו זה ללחוץ על כפתור הרכישה ולהצטרף אל קבוצת הפייטריות שלי, בדרך לאחד - היחיד והמיוחד שלך.

כמו כן חשוב לי לציין שהסדנה היא אינטרנטית, ומיד לאחר הרכישה יפתחו לך השיעורים, לפי הסדר שלהם.

לקריאת הטור המפתיע של שירה לקראת החתונה לחצי כאן

לראיון המרתק של שירה כהן עם דודו כהן לחצי כאן

להצטרפות לליווי האישי של שירה כהן, בדרך לאחד שלך, ניתן לפנות במייל: shira@htv.co.il  

 

מדובר בסדנת דיגטלית, והתמונות להמחשה בלבד.

עבור לרכישה

שירה כהן

בעלת תשובה מזה 16 שנה, ומועסקת ככתבת באתר הידברות.

 

עם השנים וככל שהתארכה לי הדרך בשידוכים - פיתחתי לא מעט כלים להתמודדות עם משברים בתוך עולם הרווקות, שאותם אשמח לחלוק גם איתך - הרווקה המחפשת. 

 

בסדנה זו אני רוצה ללמוד ביחד איתך גישה קצת שונה לתהליך הלא פשוט הזה, שעד שמגיעים בו למנוחה ולנחלה - עוברים בדרך דברים שהנפש לא תמיד יכולה להכיל. 

 

בפורום הזה אבקש לתת לך במה, לשמוע מה כואב לך, להישיר מבט אל תוך נפשך פנימה ולדלות משם את כל האוצרות ותעצומות הנפש שלך, כדי לתת לך את הכוח לעבור הכל בשמחה, בדעת, והרבה קיווי לטוב. 

 

במשך השנים עברתי שני סוגים של 'כתישה' הן בנושא השידוכים, והן בנושא הפרנסה. באחד מהם - הפרנסה ומציאת הייעוד המדויק שלי בעולם, זכיתי זה מכבר, וגם כאן יש לי המון דרכים לחזק אותך. 

 

אני רוצה שיחד נלמד 'להלוות' קצת מהשמחה העתידית לכשנקבל את הישועות שלנו - כי תאמיני או לא, זה אפשרי לחיות במציאות אחרת, שמחה ומכילה יותר, כבר ב'גלגול הזה'. 

 

לסדנה זו אני קוראת אליי את הפייטריות שלא מוכנות להפסיק להילחם על מציאת האבדות שלהן, שלא מוכנות להתייאש מהמציאה, ולא מוכנות יותר להיות במקום נפול, עצוב ומלא שאלות מול המפלצת האימתנית הזו שנקראת 'רווקות'. 

 

מי שלא התייאשה מהחיפוש ועדיין נכונה לצאת אליו בכל פעם מחדש, מי שיש בה כוחות למצוא את הטוב שבה בכל נשימה ונשימה, מי שיודעת שהטוב שלה לא קשור לאף אחד חוץ ממנה בעצמה, ובכוונתה להגשים את עצמה עוד הרבה לפני שהיא פוגשת בזיווגה – מקומה איתי, איתנו. 

1. קודם תמצאי בך שמחה, ורק אז תקבעי שידוך

כמה פעמים הבטחת לעצמך שלשידוך הבא את הולכת עם מצב רוח, לא משנה מה הוא יגיד, ואם זה יימשך או לא - אך ברגע האמת שוב תפסה אותך התחושה המעציבה של המיאוס, חוסר החשק, העייפות הפיזית והנפשית, והדיכאון שמסמר אותך למקום? 

כמה פעמים ביטלת שידוך למרות שידעת שאסור לך, רק בגלל חוסר השמחה הזו ש'נחה' עלייך כבר כל כך הרבה זמן? כמה פעמים אמרו לך 'תחייכי קצת' לפני שאת יוצאת לשידוך, ובתוכך כעסת כי הרגשת שמצד אחד הם צודקים אבל מצד שני - אין בך כוחות לזה? 

אם גם אותך תוקפות תחושות כאלה מפעם לפעם, אז הקריאה הזו נועדה לעורר אותך מהדעת הנפולה שהתבוססת בה עד עכשיו, וללמד אותך כיצד לצאת לפגישה עם רגשות חיוביים, כיצד להרים את עצמך לעוד שידוך - קשה ככל שזה יהיה, כיצד לעמוד מול הראי כשאת מלאת סיפוק ואהבה עצמית, וכיצד למלא את עצמך במילים בונות וחשיבה חיובית - שתיתן לך כוחות להמשך המסע. 

 

2. הגדרה מחדש של מי שאני, ומה אני רוצה וצריכה

איך אנחנו אמורות להסביר לשדכנית מה אנחנו מחפשות, מה מתאים לנו, מה אנחנו ממש לא רוצות ומה הכי ישמח אותנו – אם לא הגדרנו את זה לעצמנו לפני כן, ואם אנחנו לא באמת מכירות את עצמנו כמו שצריך?

בשיעור זה ניגע קצת בשאלות שאמורות להביא אותנו לדיוק עם עצמנו, בכדי למנוע את חוסר הדיוק של ההצעות שיגיעו אלינו.

נלמד לשים על השולחן את כל הקלפים, ולפרוט (על מיתרי הלב, ביחד עם שירה וניגון) את כל ההגדרות שהגדרנו עד עכשיו לעצמנו. בואי נבדוק האם מה שהגדרת לעצמך הוא באמת מה שאת צריכה, האם זה בנפשך, על מה את יכולה לוותר, מה יעשה לך טוב על הנשמה, מה הכי מכעיס אותך, מה את לא מסוגלת להכיל, מה ירחיק אותך מעצמך, עם מה אין סיכוי שתצליחי להתמודד ועוד.

 

3. חיזוק הביטחון העצמי

למה אין לנו ביטחון עצמי? התשובה לשאלה הזו טמונה אי שם במעמקי מחסני הרגשות שלנו, שבהם אנחנו נדרשות לעשות סדר לא רק בפסח (אלא בכל יום, באמצעות פה-סח).

מדוע עלייך לאסוף את עצמך, מדוע עלייך להילחם כדי להחזיר לעצמך את עצמך, מדוע עלייך לא לוותר על הביטחון וההערכה שלך את עצמך, מדוע עלייך לעצור בנקודה זו ולעשות חישוב מסלול מחדש של כל מה שמקטין, מחליש, מוריד, ומנמיך אותך בעיני עצמך ובעיני אחרים. 

הקב"ה לא רוצה שנגיע לזיווג שלנו מתוך חוסר אונים או תחושה של עמוד שדרה מכופף, ופנים נפולות וחסרי חיות. נהפוך הוא. אנחנו בנות מלך, וכבנות מלך עלינו למצוא מחדש את הערך שבחיים שלנו, גם אם עוד לא התחתנו. 

 

4. מדוע אסור לך להתייאש מהתפילה?

בין אם עברת כבר כברת דרך ארוכה בדרך לשידוך, ובין אם את רק בהתחלה אבל כבר שפכת עשרות תפילות בדמעות על הרצון הזה – השיעור הזה מיועד בשבילך. בשיעור הזה תלמדי לא רק מדוע אסור לך להתייאש מהתפילה (ולא משנה כמה כבר התפללת על הזיווג שלך), אלא תראי שדווקא התפילות הן אלו שמקדמות אותך לדיוק הכל כך נצרך הזה – גם שלך עצמך מול עצמך, וגם שלך מול העולם.

בשיעור זה אלמד אותך כיצד להישיר מבט אל כל מי שחושב שכבר אין לך תקווה חלילה, ולצעוק בכל הכוח שלך 'יש לי תקווה, וכל מה שהתפללתי עליו לא ישוב ריקם. יש לי אבא גדול בשמיים ששומע כל ציוץ שאני מצייצת אליו, והוא לא יאכזב אותי".

דף אחד דף נעלעל בספר התווים הבלתי כתוב של נשמתנו, וננסה לקרוא את המנגינה שבו בצורה קצת אחרת: דרך מילים נבנה תפילות חדשות ששם לא תהיה לכוחות הסטרא אחרא אחיזה, ושם תוכלי לתת לקב"ה את התפילה ה-101, זו שתביא איתה את הישועה הנכספת שלך ב"ה.

 

5. ניקוי ’אהבות נפולות’ מהעבר - למה זה כל כך חשוב?

כל בעלת תשובה עזבה משהו מוכר מאחוריה, ולא פעם יוצאת לתהליך החיפוש הזה כשמישהו מעברה 'תקוע' לה בראש. בשיעור זה נלמד (מהניסיון הכאוב שלי, יש לציין) מדוע חשוב כל כך לנקות את הלב מכל האהבות הנפולות הללו, מדוע לא באמת יכול לצמוח משהו טוב מהן, מדוע כלי ההודיה יכול לעזור בניקוי וריפוי של אהבות שכאלה, וכיצד עלינו להתפלל על כך?

כשתעשי את עבודת הניקוי הזו, תרגישי לאחריה שאת בריה חדשה - משום שצריכים הרבה הרבה כוחות להודות בזה שיש לנו בעיה בנושא, הרבה כוחות להודות שאנחנו תקועות במין פרדיגמה שלא בהכרח נכונה למי שאנחנו היום, והרבה כוחות לשמוח במי שאנחנו היום, למרות שאיבדנו את מי שאיבדנו בדרכנו. 

אנחנו חושבות שאיבדנו, אבל באמת באמת אם נעשה את העבודה הנכונה במקום הזה, יבוא יום ונראה את השדה פורח בזכות זה שעיבדנו אותו, בזכות זה שלא הנחנו לעשבים השוטים להתפשט בו, ובזכות זה שהשתדלנו לגדל בו גידולים אחרים. 

6. נשיות, יופי, דיאטות וכל מה שמסביב

האם צריך לעשות דיאטה כדי להרגיש טוב יותר עם עצמי בשידוכים, מהי נשיות אמיתית, האם הגיוני שגברים מחפשים רק יופי ומה זה יופי בכלל?

על שאלות אלו ואחרות ננסה לגעת בשיעור זה, תוך שימת לב לניואנסים של מה שנוגע אליי. אשתף אותך בתהליך שלי שעבר בלא מעט דיאטות, שינויי תזונה, שיטות לקבלת האני ולבסוף – ניתוח קיצור קיבה.

למה החלטתי בסוף ללכת על ניתוח, מה אני חושבת על ניתוחים בריאטריים, ולמי הייתי ממליצה לעבור אותם? אני מניחה שזה אחד השיעורים היותר מעניינים עבור כל אישה, ולאו דווקא עבורך כרווקה.

בשיעור זה תלמדי למתוח קו זוהר שידגיש לך מי את בתוך עולם השידוכים, האם את שמחה מאיך שאת נראית, ואם לא – מה את יכולה ואף מצווה לעשות כדי לשנות את זה.

7. למה זה טוב שעוד לא התחתנתי?

בשיעור זה ניכנס לעומק השאלה מדוע עוד לא התחתנתי, ואיך אני יכולה לשמוח על כך - באמת.

אמונה, אמונה ועוד קצת אמונה – תעזור לנו לסגל את המבט הנצרך, כדי שבסוף נוכל לרקוד משמחה ולהודות לקב"ה על זה שהוא יודע מה שהוא עושה איתנו, למרות שלפעמים נדמה לנו שלא.

בשיעור זה נתבונן יחד על שאלות כמו מה היה קורה אם הייתי מתחתנת לפני כמה שנים, למה זה טוב שעוד לא התחתנתי, ואיך אני יכולה לגייס את הכוחות העתידיים שיעזרו לי לקבל באהבה את מה שהקב"ה רוצה שאעבור – גם אם זה אומר לא להתחתן תוך זמן קצר?!

האם בכלל יכולה להיות מציאות כזו של שלימות אפשרית גם בלי הזיווג שלנו? האם אנחנו יכולות לשמוח באמת גם אם עוד לא נישאנו? התשובה היא ביג טיים כן, ומה שאת הולכת לגלות בשיעור הזה יילך אותך לעוד הרבה הרבה זמן - אם תעשי את העבודה הנכונה והמדויקת עם עצמך. 

8. מה מפחיד אותך?

במפגש זה נדבר קצת על הפחדים שאנחנו מרגישות בתהליך, שלא פעם יכולים להיות הרסניים ולהוביל אותנו למקומות צרים (ששם נמצאים גם הצרים, האויבים שלנו) בנפש. 

מה מפחיד אותנו, למה אנחנו מפחדות, על מה הפחדים הללו יושבים בתוכנו, אילו דימויים עוברים לנו בראש כשאנחנו חושבות על הפחד הזה, מה אנחנו עושות כדי להוציא מאיתנו את הפחדים וממה הכי צריך להיזהר כשהפחד עוטף אותנו?

בשיעור זה ניגע קצת בפחדים ה'מפחידים' הללו, ונאפשר להם להשמיע את קולם בתוכנו. לאחר מכן, נרגיע אותם ונבקש מהם יפה ללכת באמצעות התפילה הזו:

לקבלת קובץ עם תפילה שחיברתי על הפחדים, לחצי כאן 

9. תזמני אלייך את הכי טוב

הרבה פעמים קורה שאנחנו מתבאסות לחלוטין מהצעות השידוכים שמגיעות אלינו, ולא פעם שואלות 'למה דווקא לי'. למה דווקא אני נדרשת לצאת עם מי שהכי לא מתאים לי, עם מי שבחיים לא היה סיכוי קלוש אפילו שיקרה בינינו משהו. 

אנחנו לא חושבות על זה יותר מדי, אבל כל מה שאנחנו פוגשות בחיינו הוא בבחינת 'כאשר יגורתי - בא לי'. לפעמים, כשאנחנו חושבות יותר מדי על בחורים שממש לא עושים לנו את זה, על בחורים שאנחנו מפחדים להיפגש איתם בדרכנו, שאנחנו לא באמת מרגישות שאנחנו יכולות להתמודד איתם - אנחנו בעצם יוצרות מציאות שכמו קוראת אלינו את הדבר הזה. 

ולמה? כי דווקא מה שאת מפחדת מפניו - אם את נותנת לו יותר מדי אחיזה בתוכך, הוא יתרגל לתחושה הנעימה ויישאר בך לתמיד. 

המסקנה היא שכוח המחשבה שלנו הוא עצום, אבל הוא פועל בדיוק כפי שאנחנו מנווטות אותו. אם ננווט אותו לכיוון חיובי, ולא ניתן לרע לאחוז בנו...אם נדמיין את הישועה שלנו נרקמת לנגד עינינו, ולא נחשוב שאין לנו סיכוי חלילה... אם נעצור לרגע בצד את ה'ידענות' המופלגת שלנו, ונסמוך עליו יתברך באמת שהוא יביא אל חיינו את הבחור שהכי מתאים לנו ושהכי נאהב - אזי נראה כיצד לאט לאט הולכת ונרקמת לה ישועה שלימה מול עינינו. 

אז איך מזמנים את הטוב הזה אל חיינו? הכלי יותר פשוט ממה שאת יכולה לתאר לעצמך.

10. איך מתמודדים עם דחיות?

הדרך שבה אנשים מגיבים אלינו בשידוכים, יכולה ללמד אותנו המון על עצמנו ועל מי שאנחנו שואפות להיות. לא פעם בחורות חוות דחיות וסירובים בשידוכים - פשוט נשברות מזה, וכבר לא מאמינות שבכלל מגיע להן מישהו טוב. 

בשיעור זה אני רוצה לעבור איתך דרך הדחיות שחוויתי אני, ולא ידעתי (בדגש על הלא) כיצד להתמודד איתן. 

מה צריכה להיות ההתייחסות הנכונה כלפי הדחיות?

האם בכלל ניתן לנטרל את רמת הפגיעות באופן שלא תצליח לגעת בנו בכלל, ואם כן - איך עושים את זה?

מה אני צריכה להרגיש אחרי שמישהו דחה אותי?

מה חשוב שאומר (ואפילו אשנן) לעצמי אחרי כל דחייה שכזו?

 

11. למה חשוב להתרגל לעשיית חסד כבר עכשיו?

למה חשוב כל כך להתרגל לעשות חסדים במהלך תקופת הרווקות? 

מה נקרא חסד אמיתי באמת, ואיך זה קשור לנדיבות לב?

שיעור הכרחי למי שרוצה לזרז ישועות. 

 

12. למה אסור לנו להתאהב במי שלא יהפוך לבעל שלנו?

הרבה פעמים במהלך המסע הזה של השידוכים, אנחנו פוגשות בנפש שאנחנו כמעט בטוחות שהיא הנפש התאומה שלנו. הנפש הזו היא כל כך קרובה ללהיות מדויקת למה שמוכר לנשמה שלנו, עד שאנחנו מאבדות רסן ומרגישות שאנחנו מתאהבות בה.

למה זה קורה לנו, ולמה אסור שזה יקרה לנו? איך אפשר למנוע את ההתאהבות הזו במי שלא הולך להפוך לבעלך, ולמה חובה עלייך לנהוג משנה זהירות בכל מה שקשור לשיחות ארוכות בטלפון? בשיעור זה נעמיק בסוגיה הכל כך חשובה הזו, ונלמד גם מטעויות עבר שנעשו.

אתן כמובן מוזמנות לשתף ולפרוק את כל שעל ליבכן, באם יש לכן מה להוסיף לדבריי. 

דרג את הקורס:

ממוצע 4 (125 מדרגים)

שירה כהן התחתנה, ועכשיו תורך!

₪250
אולי יעניין אותך גם
מנוחה פוקס

’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

6 שיעורים
שרה בר אשר

’לגדול בריא’

תמיד חלמת שהילדים שלך יואכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון, ואיך להקנות לילדייך

6 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מה הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

’הדיאטה החכמה’ בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את כוחות התת מודע, וה-NLP ותרדי במשקל אחת ולתמיד!

7 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
נועם ייני

פאוור פוינט 2010

לערוך מצגת ליום הולדת או יום נישואין? להכין מצגת עסקית? סדנת פאוור פוינט תלמד אותך את כל הכלים איך לעשות את זה באופן מקצועי ומרשים

52 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: