1970 ש"ח לחצו לרכישה >>

הדיאטה האחרונה והסופית בחייך

התוכנית המהפכנית לרפואה מונעת, הרזיה, ושיפור מערכות כלי דם ולב, סוכר, איזון רמות האינסולין. איזון לחץ דם וכולסטרול. והורדה מהירה ובטוחה במשקל

  • אליהו שירי
  • 14 שיעורים
  • 19:39 שעות
  • 1970 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

14 שיעורים

19:39 שעות

 

 

מחקר עומק גילה, שרוב האנשים הסובלים מהשמנת יתר, מנסים להוריד במשקל באמצעות דיאטות שונות, ספורט, ותוספי תזונה. למרות זאת, רובם נוטשים את התהליך באמצע, וחוזרים למשקל המקורי שלהם, ואפילו עולים למשקל יותר גבוה.

חדשות לבקרים מתפרסמות תוכניות דיאטה חדשות, קבוצות תמיכה, ופעילות ספורט, מלאים בהבטחות על הורדת משקל מהירה. אבל מהר מאד הבלון מתפוצץ לך בפנים ואתה שוב נכשל.

והתוצאה?

מדד הספקנות ממריא לגבהים חדשים, יאוש עמוק מעולם הדיאטות, וקול פנימי שלוחש בארסיות "אתה לעולם לא תצליח לרדת במשקל"

אז היום יש לי חדשות טובות בשבילך כי אתה הולך לשמוע על "הדיאטה האחרונה שלך"

ממש בקרוב החברים במשרד, הידידים מהשכונה, והמשפחה הקרובה, ישימו לב שהצלחת להוריד 6 ס"מ של שומן מאיזור הבטן.

אנשים יתחילו לשאול אותך

"מה עשית קיצור קיבה?"

"תגיד, הפכת לאנורקס?"

 

כן, אני יודע עולות לך עכשיו מחשבות של "כן בטח" מי אמר שהפעם זה אמיתי.

רגע לפני שאסביר לך למה זה יעבוד לך, ובמה זה שונה מכל הדיאטות שהכרת עד היום,יש לי שאלה אליך.

האם נתקלת בחבר או בן משפחה, שלא משנה כמה הוא אוכל,  לעולם הוא לא משמין. מה זאת אומרת לא משמין? לא עולה גרם... כמה הוא אוכל? הרבה מאד. הרבה מעבר למה שתוכלו להכיל בארוחה אחת, שלא נדבר על קינוחים, שלא נדבר על ארוחות ביניים...

מכיר, נכון?

אז מה קורה כאן? מחקרים מוכיחים שאנשים שאוכלים מכל הבא ליד ולא משמינים, נהנים מחילוף חומרים גבוה.

יש לי חמש אחיות, אחת מהן אוכלת כמויות גדולות ולא עולה במשקל, אבל כשאני מדבר על כמויות גדולות אני מדבר על כמויות שאדם לא יכול להכיל באופן טבעי. לעומת זאת הסובבים אותה סופרים קלוריות, גרמים, נשקלים כמה פעמים בשבוע, מאמצים אסטרטגיות, הולכים הרבה, עושים ספורט ובקושי מצליחים להגיע לאיזון בריא.

הבשורה המשמחת, שמחקר פורץ דרך חשף שכל אדם יכול לשפר את מערכת חילוף החומרים שלו, ולייצר לעצמו מערכת שתשרוף שומנים גם מתוך שינה. רק כך תוכל להיות בטוח שאתה בדרך הנכונה לרדת במשקל. ובדיוק על המחקר הזה מבוססת שיטת 'הדיאטה האחרונה'.

ואם עדיין לא הבנת למה 'הדיאטה האחרונה' שונה מכל הדיאטות האחרות, ולמה היא תעבוד לך. אז תקשיב טוב, זה הדיאטה היחידה בעולם שממציא השיטה זכה בפרס נובל בזכות המצאתו.

זה בדיוק מה שהרבה גברים ונשים עושים ממש עכשיו, כאלו שנמאס להם מכל הדיאטות הקשות, ספירת קלוריות יומית, המתוקים שמגרים אותך, ואין כבר כח לעמוד מולם.

מה סוד ההבדל בין שאר הדיאטות ל"דיאטה האחרונה"?

 

אם חשבת שזה מקרי שאתה נכשל פעם אחר פעם בדיאטות שאתה מנסה לעשות. אז אני רוצה לומר לך שיש לזה סיבה.

רוצה לדעת למה?

מצויין

אני אתאר לך איך נראה המצב כל פעם כשאנשים (וכנראה גם אתה) באים להיפטר מהשומנים המציקים.

הם נכנסים לתוכנית חדשה,

חוברת מתכונים מלאת מאכלי בריאות

ועם מוטיבציה של חייל קרבי רגע לפני שהוא מסתער על אוייב אכזרי.

והאמת?

בהתחלה אתה מצליח לראות איך השומנים מתחילים קצת לרדת, פעמיים ביום אתה בודק, אולי ירדת עוד כמה גרמים. ואפילו חיוך קטן נמתח על פניך כשהחולצה נראית לך קצת גדולה.

אבל אז מגיע 'מלחמת הפיתויים' כאילו להכעיס, פתאום הדודה מזל מביאה לשבת את עוגת הגבינה שאתה הכי אוהב.

ובדיוק החבר הכי טוב שלך חוגג אירוע באולם יוקרתי והאוכל... ולמרבה הפלא אתה אפילו מצליח להיות גיבור ולהשיב בשלילה לגרויים סביבך.

 

אם נהיה כנים לרגע, עד כמה תוכל להחזיק מעמד?

פתאום הדיאטה מתחילה להיות קשה.

הרעב עולה, והחשק למתוק משתלט לך על המחשבה... במיוחד כשאתה יושב בערב בבית עייף ומותש  מעוד יום עבודה ארוך ואתה חושק במשהו מתוק שייתן לך קצת אנרגיה, ועכשיו, שרירי המוטיבציה כבר גמורים, אז הרבה יותר קל לנו ליפול לרשת של המתוקים... 

ולמרות כל המאמץ שעשית בתחילת הדיאטה? הכל מתחיל ליפול כמו מגדל קלפים. זה מתחיל בשוקולד אחד (כן, כולם אומרים רק זה וזהו) ונגמר בחיסול כל המתוקים בבית...

עכשיו בא נברר ביחד למה הכישלון של הדיאטה היה צפוי מראש? זה לא בגלל שהתוכנית דיאטה לא הייתה טובה, ולא בגלל שהתפריטים היו גרועים. ממש לא.

זה בגלל דבר אחד.

מצליח לנחש?

הסיבה שהדיאטות נכשלות היא פשוטה, אבל חיוני שתדע אותה, כי זה לגמרי שונה ממה שסיפרו לך. הכישלון צפוי מהתחלה, בגלל שיש מאבק בין המודע לתת מודע שלך!!! בזמן שבמודע שלך אתה רוצה דיאטה, ואתה רוצה להיפטר מכל השומנים המציקים. אבל התת מודע שלך רוצה לשרוד, והוא חושב שאם אתה עושה דיאטה אז סוף העולם הגיע, ולכן התת מודע חופר ודורש את המתוקים שלו.

 

וכשתת המודע הוא 97% מהמוח? המסקנה ברורה, אם לא תשנה את התת מודע שלך? לא משנה כמה דיאטות תעשה, וכמה קילומטרים תגמע בריצה נוטפת זיעה. תמיד תחזור למשקל הראשוני שלך בתוספת ריבית והצמדה.

 וזו בדיוק הסיבה שלעולם לא שמעת על זה עד היום! כי אם היית שומע? חברות הדיאטות וכדורי ההרזיה היו מפסידות מעל 6 מיליארד דולר בשנה. כי חשוב שתבין, הן מושתתות על הידיעה שבסוף תחזור למשקל הראשוני וששוב תרוץ לפרנס אותם.

כישלון כמעט צפוי מראש, כבר אמרנו?

נכון שיש סיכוי שתצליח גם בדיאטות הרגילות, אבל זה ממש להמר על הבריאות שלך.

 

ואני לא רוצה שכל חברות הפרסום והדיאטות יהמרו על הבריאות והזמן שלך. אני חושב שהגיע הזמן שתתחיל לעבוד חכם בשיטת 'הדיאטה האחרונה' השיטה מבוססת על ה"אוטופגיה" שיגרום לשינוי בתת מודע שלך, ובמקום שהגוף ישרוף מסת שריר כשהוא צריך אנרגיה, הוא יכלה את מאגרי השומן, וישאיר אותך רזה והכי חשוב בריא.

 

 

 

איך זה עובד?

התאים שמהם אנו מורכבים מכילים מעין תחנות כוח קטנות שנקראות אברוני מיטוכונדריה. ככל שיש מהם יותר בתוך התא, כך חילוף החומרים גדול יותר. כדי שנקבל פרופורציות – בזמן שאצל אדם ממוצע תא מכיל כ-200 אברוני מיטוכונדריה, אצל אותם אנשים שאוכלים בלי הפסקה ונשארים רזים – כל תא מכיל כ-2000.

אבל זה עוד כלום. על פי אותו מחקר, גיליתי שישנן פעולות מסוימות שיכולות להגביר את תפקוד המיטוכונדריה הזו. פעולות שאנו יכולים לעשות ברמה היומיומית, פשוטות כאלה, אתם יודעים, לא משהו מסיבי ששייך לספורטאים אולימפיים... פעולות שיגבירו את חילוף החומרים, יחזקו את מערכת החיסון ויעזרו לנו לרזות ללא שום עוגמת נפש מיותרת.

רוצה לדעת איך להגדיל את כמות אברוני המיטוכונדריה?

איך להגביר את חילוף החומרים בגוף?

אם גם לך נמאס מדיאטות כושלות, אם גם לך מציק המבטים המיואשים של בני משפחתך, אם אתה רוצה להיפטר מבעיות סוכר לחץ דם, ומגוון מחלות שנלוות לשומנים.

רק קליק אחד מפריד בינך לבין הגילויים המדהימים, הן ממקורות חז"ל והן מהמחקרים המתקדמים ביותר כיום בתחום הרפואה התזונאית.קח לך עכשיו את "הדיאטה האחרונה" ותתחיל לחיות חיים בראים מלאי אנרגיה ואור של שמחה.

זה לא סוד שמגפת ההשמנה הולכת ונפוצה יותר ויותר בשנים האחרונות. הבעיה במשקל עודף, אינה רק המראה, והתפקוד המסורבל. אלא בעיקר התפתחות מחלות מסוכנות, כגון סוכרת, יתר לחץ דם, סתימת עורקים, ועוד מרעין בישין היכולים לגרום לסיבוכים במערכות הגוף, ואפילו למוות ח"ו.

הכלים שתקבל בסדנא יעזרו לך במגוון תחומים, ובינהם: שיפור תפקודי המוח, חידוד הזיכרון והצלילות, מניעת מחלות, ניקוי רעלים, סילוק מתחים וחרדות, חיזוק מערכת החיסון ושיפור רמות האנרגיה, העירנות ושמחת החיים. 

 

מה אנשים שעשו את הדיאטה מספרים?

אם אתה גם רוצה להוריד את כל השומנים, ולהתחיל להרגיש הרבה יותר בריא ומלא מוטיבציה, לחץ עכשיו על כפתור הרכישה, ותנצל את ההנחה.

נ.ב. גולשי נטפרי שהסדנה חסומה להם, יקבלו את הסדנה לשמיעה.

עבור לרכישה

אליהו שירי

אליהו שירי הוא אחד המרצים הבכירים בישראל כיום, מייסד השיטה המשולבת להתפתחות אישית, מקים ויו"ר בית הספר "כוח התודעה".

 

במסגרת בית הספר הנחה אליהו סדנאות ענק בכל רחבי הארץ, לכל המגזרים. הדבר המייחד את סדנאותיו הוא שקהל המאזינים מונעים לפעולה בעוצמה גדולה ונחשפים לתרגילים טיפוליים המשולבים במפות חשיבה מתורת החסידות ומקבלים מענה מעשי למגוון האתגרים המאפיינים את דורנו. כמרצה,  אליהו שירי שומר על דינמיקה וחדשנות ומתאים את תוכן ההרצאות שלו אל הקהל מולו הוא עומד.

 

המסע של אליהו החל כבר בגיל צעיר, כאשר בעזרת תרגילים פשוטים פתר בעיה כרונית של ביטחון עצמי. מנקודה זו, אליהו סימן את מטרת חייו, לקחת את הפוטנציאל האדיר לאושר הגנוז בכל אדם ולהביאו לידי מיצוי מלא. אליהו שירי תפס מקום בתודעה הציבורית כאחד המאמנים המובילים תוך חשיפה של תכנים מצילי חיים, ברדיו, בהרצאות, כנסים, סדנאות, קורסים ובאתר הבית של "כוח התודעה".    
 

1. הסוד הגדול שעומד לשנות את חייך

מה היית עושה אם היו אומרים לך שיש לך בין הידיים פצצת כוח שיכולה לחולל שינוי לא רק בתפיסות חייך שהביאו אותך לאורח חיים לא בריא, כי אם גם בתפיסותיהם של כל קרוביך? בשיעור זה אלמד אותך את הסוד הגדול שעומד לשנות את חייך מן הקצה אל הקצה.

2. להשתחרר מהכבלים, ולעשות שינוי אמיתי

אנשים רבים יודעים מה עליהם לעשות בחיים – אך לעולם אינם עושים זאת. מדוע? כשתדעו את התשובה לכך, גם אתם תתחילו להשתחרר מהכבלים שמחזיקים אתכם ומונעים מכם לעשות שינוי בחיים.

3. איך צריך להתנהג כדי לזכות בהצלחה גדולה?

מחקרים שנעשו ברחבי העולם מוכיחים כי רק קומץ בני אדם הצליח באמת להשיג שליטה מלאה בתיאבון שלו, ומתוך כך לרדת במשקל ולשפר את איכות חייו. מהם ההתנהגויות שאותם אנשים היו צריכים לאמץ כדי לקצור את ההצלחה הגדולה? זה בדיוק מה שאתם הולכים ללמוד בשיעור זה.

4. כל מה שתרצו לדעת על רפואה מונעת

רפואה מונעת: מה גורם לדלקות כרוניות? מהו 'נזק חמצוני'? ומה אתם צריכים לדעת על נוגדי חמצון, שיעזור לכם לפתור שלל בעיות בריאות בחייכם? מה שתלמדו הפעם יעזור לכם לא רק להירפא ממחלות, אלא אף למנוע אותן.

5. יחסי הגומלין שבינינו לבין העולם הפסיכוסומטי

כיצד משפיע העולם הפסיכוסומטי על בריאותנו, ומה אפשר ללמוד מעכברי מעבדה על התגובות האוטומטיות שמתקבלות בעת לחץ? אתם הולכים להיות מופתעים ממה שיתגלה לכם בשיעור זה.

 

6. המסלול לגוף החלומות שלך
7. בונוס: הקץ למחלות - חלק א’

 

איך לטפל בדלקות ומחלות הגורמות לגוף להשמין. לפתח מערכת חיסונית פנימית ונפשית המרפאות סוכרת, לחץ דם גבוה, תיקון ד.נ.א, הסוד של שלמה המלך לרפאות את כל המחלות הבאות על האדם.

8. בונוס: הקץ למחלות חלק ב'

 

איך לטפל בדלקות ומחלות הגורמות לגוף להשמין. לפתח מערכת חיסונית פנימית ונפשית המרפאות סוכרת, לחץ דם גבוה, תיקון ד.נ.א, הסוד של שלמה המלך לרפאות את כל המחלות הבאות על האדם.

9. בונוס: ניקוי רעלים וגורמי השמנה חלק א’
10. בונוס: ניקוי רעלים וגורמי השמנה חלק ב’

 

מה הדברים שגורמים לגוף שלנו לאגור שומן, איך לנקות את הגוף מלחצים ורעלים. ולתת לגוף לנקות את עצמו ולהוריד את המשקל. כולל תרגילים מעשיים.  

11. בונוס: איך ליצור מערכת שריפת שומנים אוטומטית חלק א’

 

יסודות האוטופגיה, איך לייצר יותר אברוני מיטוכונדריה שגורמים לגוף לשרוף שומנים גם מתוך שינה. + תרגילי כושר קלים ששורפים 1,500 קלוריות  ב-16 דקות (שווה לשעת ריצה).

12. בונוס: איך ליצור מערכת שריפת שומנים אוטוטמטית חלק ב’

 

יסודות האוטופגיה, איך לייצר יותר אברוני מיטוכונדריה שגורמים לגוף לשרוף שומנים גם מתוך שינה. + תרגילי כושר קלים ששורפים 1,500 קלוריות  ב-16 דקות (שווה לשעת ריצה).

13. בונוס: סודות מערכת העיכול ד"ר ראול רודריגז חלק א'

 

מומחה הבריאות ד”ר ראול רודריגז  חושף את האמת מאחורי הקיבה שלנו והתפקוד המפתיע שלה. תלמד איך לאכול כדי לא לסבול מבעיות במערכת העיכול ולמנוע השמנה מיותרת.

14. בונוס: סודות מערכת העיכול ד"ר ראול רודריגז חלק ב'

דרג את הקורס:

ממוצע 4 (242 מדרגים)

הדיאטה האחרונה והסופית בחייך

₪1970
אולי יעניין אותך גם
אליהו שירי

קוד השפע והפרנסה

סדנה עוצמתית שתגלה לך איך לפתוח שערי שפע ופרנסה, ותתן לך כלים לצאת מהחובות אחת ולתמיד! מבוסס על רבותינו גדולי הדורות

11 שיעורים
מנוחה פוקס

’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

6 שיעורים
שרה בר אשר

’לגדול בריא’

תמיד חלמת שהילדים שלך יואכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון, ואיך להקנות לילדייך

6 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מה הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

’הדיאטה החכמה’ בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את כוחות התת מודע, וה-NLP ותרדי במשקל אחת ולתמיד!

7 שיעורים
רונית טימסית

ניהול כלכלת המשפחה

חובות? מינוס? זה תוצאה של ניהול לא נכון של כלכלת הבית. בואי ללמוד את סודות ניהול תקציב המשפחתה, ותהני מרווחה כלכלית

9 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: