ריפוי מרחוק בכח התודעה

שיטה מיוחדת שעזרה למאות אנשים ברחבי העולם, לרפאות מחלות, להתגבר ולפתוח חיים חדשים מלאי העצמה

  • אליהו שירי
  • 3 שיעורים
  • 02:52 שעות
  • 500 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

תעלומה: פרופסור אמריקאי הצליח לרפא
מחלקה פסיכיאטרית שלמה
מבלי להיפגש עם המטופלים

 

השיטה שהדהימה את הרופאים זמינה לצפיה ותרגול “אונליין” יותר מ-2,500 איש שרכשו את הסדנה מדווחים על שיפור משמעותי באורח החיים שלהם ובהשפעה על אחרים. הסדנה תמציתית וברורה - 2 שיעורים באורך כולל של כמעט 3 שעות.

 

לפני כמה שנים, פרופסור אמריקאי גילה שיטה מהפכנית שעוסקת בריפוי מרחוק.

 

הוא גילה דרך בה אדם מבצע פעולות בנפש של עצמו, ועל ידי אותן הפעולות הוא מרפא מרחוק אנשים אחרים ומשפיע על הביולוגיה שלהם. הוא הוכיח את התיאוריה שלו והפך אותה למעשית כאשר עסק בריפוי של מחלקה פסיכיאטרית, תוך כדי שהוא עובד באופן ממוקד על כל אחד ואחד מהמטופלים עד שהצליח לאזן את מצבם הנפשי ולשחרר אותם מהמחלקה הזו! לאחר מכן, הוא הצליח ליצור בדרך זו שיפורים שנתפסו כנס גם בתחומים אחרים בחיים.

 

רבים פנו אלינו בשאלה: האם זה אמיתי? זה רע? טוב? מהיכן היכולת הזו בכלל מגיעה? הדבר ידוע, שאם נמצא לדבר סימוכין במקורות – אזי יש לדבר אחיזה בטוב.

 

אליהו שירי מספר: “התחלתי לחקור את הנושא וגיליתי עשרות מקורות מתורת הסוד. נחשפה לנגד עינינו עוצמה אדירה ממה שאותו פרופסור מציע, איתה אדם יוכל לרפא את צינורות השפע שלו, את הנפש, ולסגל לעצמו יכולות לרפא מרחוק…

 

לפניכם עדות טריה על סדנת הריפוי מרחוק של אליהו שירי:

 

יצרנו עבורכם סדנה חדשה שמחוללת ניסים.
לאחר בקשות חוזרות ונשנות לגבי אותה שיטה, הוציא אליהו מתודה מסודרת ומפורטת עפ”י תורת החסידות ו”דרך בני הנביאים” העתיקה אשר מאפשרת לכל אדם ומכל מקום – ליצור שינויים שורשיים, חזקים ואמיתיים ביותר בהנהגות שאוחזות אותו ולהשפיע באופן בלתי נתפס על מהלך חייו.

 

התוכן כולו הכולל מקורות, מחקרים, דוגמאות, סיפורים, תרגול מעשי וחוברת עבודה – הכל כולל הכל – הונגש לציבור במסגרת הסדנה החדשה “סודות הריפוי מרחוק”, אשר יצרה תהודה אדירה וסחפה מעל 1,000 איש בזמן שיא – כחודש וחצי בלבד! ולמעלה מ2,500 איש תוך חודשים ספורים.

 

סדנת “סודות הריפוי מרחוק” אצלכם בבית!
מעכשיו, תוכלו להנות מהסדנה החדשה ללא הצורך לצאת מהבית, להיגרר ברכב או באוטובוס, לבזבז זמן יקר או כסף מיותר.

 

מה תדעו לאחר הסדנה?

- תהיו מסוגלים לזהות על איזה סוג של כאב נפשי 'יושב' הכאב הפיזי. 

- תצליחו לרפא את הנפש שלכם, כמו גם את הבעיה הבריאותית שצצה. 

- תהיו מסוגלים לרפא את עצמכם הרבה לפני שהמחלה או הבעיה הרפואית 'משתלטת' על כל חלקה טובה בגוף, ועושה בה שמות. 

- תדעו לרפא גם אנשים אחרים ב'שלט רחוק'.

 

מה מקבלים מתנה?

מתנה בשווי 150ש"ח.

 

לזמן מוגבל כל מי שרוכש את סדנת הריפוי מרחוק, מקבל את הספר הדיגטלי 'זמן אפס'  שנכתב על ידי אליהו שירי בעקבות גילוי השיטה - מגיש לפניכם את כל יסודות השיטה עם "אסמכתאות" במקורות תורת הסוד שביהדות.

הספר מתחקה אחר “דרך בני הנביאים”. אותה קבוצה עתיקה המתועדת כבר בתנ”ך ובספרי החסידות אשר התגבשה בפרטיות כדי ללמוד את רזי הבריאה והדרך ליצור שינויים בעולם.
אתם, הקוראים בספר, תחשפו לתוכן שהיה עד היום בגדר סתום ונעלם, ועם כל צעד שתעשו בדרך המונחית בפניכם – תגלו כי אתם לוקחים שליטה על מקורות עתיקים העוסקים ביכולות הריפוי מרחוק ויצירת שינוי במקומות שאחרים חושבים שהם בלתי אפשריים…

אין באמור בדף זה להוות תחליף ליעוץ רפואי, ואין לחולה לעשות שום צעד לפני התיעצות עם רופא.

 

עבור לרכישה

אליהו שירי

אליהו שירי הוא אחד המרצים הבכירים בישראל כיום, מייסד השיטה המשולבת להתפתחות אישית, מקים ויו"ר בית הספר "כוח התודעה".

 

במסגרת בית הספר הנחה אליהו סדנאות ענק בכל רחבי הארץ, לכל המגזרים. הדבר המייחד את סדנאותיו הוא שקהל המאזינים מונעים לפעולה בעוצמה גדולה ונחשפים לתרגילים טיפוליים המשולבים במפות חשיבה מתורת החסידות ומקבלים מענה מעשי למגוון האתגרים המאפיינים את דורנו. כמרצה,  אליהו שירי שומר על דינמיקה וחדשנות ומתאים את תוכן ההרצאות שלו אל הקהל מולו הוא עומד.

 

המסע של אליהו החל כבר בגיל צעיר, כאשר בעזרת תרגילים פשוטים פתר בעיה כרונית של ביטחון עצמי. מנקודה זו, אליהו סימן את מטרת חייו, לקחת את הפוטנציאל האדיר לאושר הגנוז בכל אדם ולהביאו לידי מיצוי מלא. אליהו שירי תפס מקום בתודעה הציבורית כאחד המאמנים המובילים תוך חשיפה של תכנים מצילי חיים, ברדיו, בהרצאות, כנסים, סדנאות, קורסים ובאתר הבית של "כוח התודעה".    
 

1. הקדמה

הקדמה לסדנה

2. רקע ובסיס שיטת הריפוי מרחוק

אין זה משנה עם אלו אתגרים אתם מתמודדים בימים אלו: אתגרים עסקיים, בריאותיים, זוגיים, אישיים ועוד – מה שמשנה הוא שיש פתרון, והוא נמצא ממש כאן לפניכם.

3. הסבר מעשי - כל הכוחות ליצירת ניקוי בשורשי המציאות

איך פותחים את ערוצי השפע, איך פותרים בעיה ספציפית שמצערת אותנו, ואיך חיים יותר טוב - תוך שינוי מהותי של הנפש? אתם עומדים ללמוד את התרגילים שישנו לכם את החיים, פעם אחת ולתמיד.

דרג את הקורס:

ממוצע 3 (126 מדרגים)

ריפוי מרחוק בכח התודעה

₪500
אולי יעניין אותך גם
אליהו שירי

קוד השפע והפרנסה

סדנה עוצמתית שתגלה לך איך לפתוח שערי שפע ופרנסה, ותתן לך כלים לצאת מהחובות אחת ולתמיד! מבוסס על רבותינו גדולי הדורות

11 שיעורים
מנוחה פוקס

’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

6 שיעורים
שרה בר אשר

’לגדול בריא’

תמיד חלמת שהילדים שלך יואכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון, ואיך להקנות לילדייך

6 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מה הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

’הדיאטה החכמה’ בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את כוחות התת מודע, וה-NLP ותרדי במשקל אחת ולתמיד!

7 שיעורים
רונית טימסית

ניהול כלכלת המשפחה

חובות? מינוס? זה תוצאה של ניהול לא נכון של כלכלת הבית. בואי ללמוד את סודות ניהול תקציב המשפחתה, ותהני מרווחה כלכלית

9 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: