כוחה של מחשבה - שיטת "גאונות רגשית"

מרגיש תקוע בחיים? רוצה לפתוח את שערי השפע בכל התחומים? בוא ללמוד מהמאסטר NLP אליהו שירי איך ליצור מציאות מושלמת בעזרת המחשבה

  • אליהו שירי
  • 10 שיעורים
  • 03:13 שעות
  • 390 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

 

 

נמאס לך מתחושת התקיעות בחיים?

אלו לא החיים שדמיינת?

רוצה לפתוח את שערי השפע בכל התחומים?

 

אליהו שירי 

קאוצ'ר ומאסטר NLP המוביל בישראל,

חושף:

כוחה של מחשבה - שיטת גאונות רגשית

 

 

 

סדנה ייחודית שתגרום לך להשיג תוצאות יוצאות דופן בכל תחום שתבחר

ולהעיף את התקיעות מהחיים שלך לתמיד!

 

זה מה שיקרה לך כשתצטרף לסדנה הזו:

» תתחיל לחוות הצלחה בכל תחומי החיים

» תהייה לך היכולת לשנות כל מצב של תקיעות בחיים שלך

» תשיג כל תוצאה שתרצה - בכל תחום

» כולם יתפעלו ממך ויבקשו לדעת מה ''הסוד'' שלך…

» תפתור אחת ולתמיד את כל התקיעויות בחיים שלך

 

והנה החלק הכי יפה בסיפור הזה:

כל אחד יכול!

כדי להצליח בחיים לא צריך להיוולד במזל מסויים או למשפחה מיוחסת…

כל מה שצריך לעשות בשביל שזה יקרה, זה לדעת לעשות את הפעולות הנכונות בזמן הנכון.

 

בדיוק בשביל זה, פיתח אליהו שירי את הסדנה הייחודית: ''כוחה של מחשבה'' - בשיטת גאונות רגשית.

 

הנה מה שאליהו בעצמו מעיד על תכני הסדנה הזו:

"כל מה שלימדתי בחיי - טפל ביחס לחומר שיש בסדנה הזו. אתם תקבלו את מיטב הכלים כדי שתוכלו לומר – הרגשתי חוסר ביטחון, תקיעות רגשית, בעיה כלכלית, או כל בעיה אחרת שלא תבוא, אבל שמעתי את התובנות שאליהו לימד בסדנה הזו ממקורותיה של תורת ישראל, יישמתי אותן, וברוך ה' בזכות כך הגעתי לפריצות דרך מדהימות''.

 

 

דמיין אותך רגע,

אחרי שסיימת לצפות בסדנה הייחודית הזאת ואתה מתחיל ליישם את הכלים שלמדת…

אין תחושה נפלאה מזו.

אתה מתחיל לאט לאט לפתור ולפתוח את כל התקיעויות בחיים שלך, הפרנסה משתפרת, הזוגיות שלך פורחת כפי שלא הייתה מעולם, אתה חי בביטחון אמיתי. והכי כיף, זה שכולם מבקשים ממך שתגלה להם מה עשית…

 

כמה שווה לך התחושה המדהימה הזו?

כמה שווה לך ההשקעה בעצמך, בחיים שלך?

 

בטח שיותר מ- 400 ש''ח, לא?

 

ההשקעה שלך בתוכנית הזאת יכלה להיות בכיף כ-1,000 ש''ח ויותר מזה,

כי מה זה 1,000 ש''ח לעומת החיים שאתה הולך לחוות?

אבל זה ממש לא המחיר שאתה הולך לשלם היום!

 

היום

יש לך אפשרות לקבל את הסדנה המיוחדת הזו ב-390 ש''ח בלבד!

 

-המבצע הזה לזמן מוגבל בלבד-

עבור לרכישה

אליהו שירי

אליהו שירי הוא אחד המרצים הבכירים בישראל כיום, מייסד השיטה המשולבת להתפתחות אישית, מקים ויו"ר בית הספר "כוח התודעה".

 

במסגרת בית הספר הנחה אליהו סדנאות ענק בכל רחבי הארץ, לכל המגזרים. הדבר המייחד את סדנאותיו הוא שקהל המאזינים מונעים לפעולה בעוצמה גדולה ונחשפים לתרגילים טיפוליים המשולבים במפות חשיבה מתורת החסידות ומקבלים מענה מעשי למגוון האתגרים המאפיינים את דורנו. כמרצה,  אליהו שירי שומר על דינמיקה וחדשנות ומתאים את תוכן ההרצאות שלו אל הקהל מולו הוא עומד.

 

המסע של אליהו החל כבר בגיל צעיר, כאשר בעזרת תרגילים פשוטים פתר בעיה כרונית של ביטחון עצמי. מנקודה זו, אליהו סימן את מטרת חייו, לקחת את הפוטנציאל האדיר לאושר הגנוז בכל אדם ולהביאו לידי מיצוי מלא. אליהו שירי תפס מקום בתודעה הציבורית כאחד המאמנים המובילים תוך חשיפה של תכנים מצילי חיים, ברדיו, בהרצאות, כנסים, סדנאות, קורסים ובאתר הבית של "כוח התודעה".    
 

1. מבוא

בפרק זה מניח שירי את התשתית הרעיונית לסוגיית הגאונות הרגשית, וחושף את הכוחות הגשמיים והרוחניים, שאם רק נתוודע אליהם, נוכל לעשות שינויים אדירים ויוצאי דופן בחיינו.

2. הגטו הרגשי

בשיעור השני נלמד על מרכיבי ה'גטו הרגשי' אליו נקלעים אנשים רבים, ניגע בשורשי המתח, החרדה והדיכאון, ונקבל את מפתחות הזהב שיסייעו לנו להשפיע באופן מיטבי על מה שיקרה בחיינו.

3. הנפש הבלתי מודעת

בשיעור השלישי נחשף הגורם המשמעותי ביותר בכל הסדנא כולה: 'הנפש הבלתי מודעת'. בפרק זה מעניק שירי ידע רב על נפש מסתורית זו, וחושף מדוע דרכה אפשר להשפיע בקלות על שארית חיינו לנצח. מעבר לכך, בעניין זה גם יינתנו תרגילים מעשיים

4. הכרת הטוב

בשיעור זה נעסוק בשורש הנקודה שבכוחה להפך את חיינו מקצה אל קצה: 'הכרת הטוב'. בשיעור זה אף נבין מדוע רגש הכרת התודה הוא הרגש בעל התדר הגבוה ביותר, ונראה כיצד ניתן ללמוד ממקורותינו שבעזרת הכרת תודה ניתן לזכות בעשירות רוחנית וגשמית מופלגת.

5. רגש הביטחון

בשיעור זה מבאר שירי את אחת העבודות החשובות ביותר של כל אדם בחייו – פיתוח רגש הביטחון. בנוסף לכך, מונה שירי את ההבטחות הכתובות במקורותינו לכל מי שיקנה את המידה הזו, ומעניק תרגיל מעשי המבטא את אחד החוק הנצחיים והחזקים ביותר הידועים לנו.

6. מחשבות טורדניות כפייתיות

בשיעור השישי נצלול לשורשי אחת התופעות הנפוצות כיום בעולם, ה- O.C.D. בעוד שרוב ככל המטפלים רושמים כדורים פסיכיאטריים לאנשים הסובלים ממחשבות טורדניות כפייתיות (אנשים הרוחצים ידיים שוב ושוב, בודקים כמה פעמים האם נעלו את הדלת וכו'), חושף שירי את השיטה החדשנית ביותר לטיפול בהפרעה זו, המתבצעת על ידי כוחות הדיבור והמחשבה. גם אנשים שאינם סובלים מהפרעה זו, ימצאו בשיטה כלי ייחודי לטובת ביצוע שינויים דרמטיים בכל תחום שבו יבחרו.

7. בין רוח וחומר

בשיעור השביעי נלמד על הקשר המדהים בין העולם הנוירולוגי לעבודה על מידת הביטחון. בתוך כך, נבין כיצד הפעולות הרוחניות שאנו עושים משפיעות באופן ישיר ופלאי על תהליכים נוירולוגיים המתרחשים במוחנו, וכיצד נוכל לרתום את השינויים הללו לטובתנו, ולטובת פתיחת שערים וזכייה בשפע רב, למעלה מטעם ודעת.

8. הכח הבלתי קונבנציונאלי - דע מה למעלה ממך

בשיעור זה חושף שירי את סודו של הכח הבלתי קונבנציונאלי שמשנה את הכל. כשם שישנם חוקים של סיבה ותוצאה בעולם הגשמי, כך ישנם גם חוקי סיבה ותוצאה בעולמות הרוחניים. כל המאורעות בעולמנו מתרחשים כתוצאה של שינויים בעולמות הרוחניים, ובפרק זה נלמד כיצד נוכל להשתמש בידע רב משמעות זה לטובתנו.

9. אומנות ההפנמה

בפרק זה מגלה שירי את סודו של הכוח הגרעיני הפועל בנפשנו, משנה את חוקי הטבע הרוחניים, ובהכרח מכניס לחיינו דברים טובים. וזהו, אם כן, 'כח ההפנמה'. בשיעור זה נלמד כיצד נוכל להחדיר לתוכנו את הדברים אותם נבחר, באופן עמוק ומיטבי.

10.  פסגת התפקוד

בפרק העשירי, והאחרון בסדנא זו, מלמד שירי כיצד נוכל להגיע לפסגת התפקוד שלנו. למצות את כוחות חיינו למקסימום האפשרי עבורנו. בתוך כך נבין מהם ארבעת הגלגלים שאם נשכיל להביאם לרמה מיטבית, ולשמור על איזון נכון ביניהם, נביא את עצמנו לכדי מיצוי תפקודי מלא, שישנה את חיינו לעד ולבלי הכר.

כוחה של מחשבה - שיטת "גאונות רגשית"

₪390
קניה מאובטחת
אולי יעניין אותך גם
banner image

עשרות קורסים משני חיים במינוי משתלם במיוחד!

לפרטים והצטרפות
banner image
חוה שמילוביץ

מיגנוט שפע כלכלי

נמאס לך מצמצום וממינוס חונק? רוצה פרנסה בשפע? בוא לגלות איך למשוך שפע כלכלי לחייך, ולהתחיל לחיות ברווחה

11 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

"הדיאטה החכמה" בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל ותמיד חוזרת למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את הכוחות תת המודע, יחד עם NLP, לירידה קלה במשקל

7 שיעורים
רונית טימסית

ניהול כלכלת המשפחה

חובות? מינוס? זו תוצאה של ניהול לא נכון של כלכלת הבית. בואי ללמוד את הסודות שלניהול התקציב המשפחתי, ותיהני מרווחה כלכלית

9 שיעורים
אליהו שירי

קוד השפע והפרנסה

סדנה עוצמתית שתגלה לך איך לפתוח שערי שפע ופרנסה ותתן לך כלים לצאת מהחובות אחת ולתמיד! מבוסס על רבותינו גדולי הדורות

11 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל, והכי חשוב - להצליח למכור

23 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: