כוחה של מחשבה - שיטת "גאונות רגשית"

מרגיש תקוע בחיים? רוצה לפתוח את שערי השפע בכל התחומים? בוא ללמוד מהמאסטר NLP אליהו שירי איך ליצור מציאות מושלמת בעזרת המחשבה.

  • אליהו שירי
  • 10 שיעורים
  • 03:13 שעות
  • 270 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

חשים תקיעוּת בתחומים מסוימים בחייכם? חווים כישלונות שחוזרים על עצמם?

מעוניינים להשיג תוצאות יוצאות דופן בכל תחום שבו תבחרו?

רוצים שהעולם יתפעל מכם ויאמר - מה הסוד של האנשים הללו?

 הגיע הזמן לתת לכל זה לקרות.

ובדיוק לטובת העניין הזה, הגה המטפל הבכיר אליהו שירי את הסדנה המדוברת: 'גאונות רגשית', הנמכרת באופן בלעדי בקמפוס הידברות.

 

מה תלמדו בפועל?

בבסיס הסדנה הזו עומדת ההבנה היהודית לגבי כך שהנפש שלנו קשורה לכל העולמות העליונים, ומשפיעה עליהם באופן ישיר. תנודות נפש, אפילו קלות, כמו ביטחון, עצבות, רוגע או שמחה, משפיעות על גלגלי ההשגחה, וממילא, משפיעות שוב, על כל מה שקורה ויקרה בחיינו.

חז"ל מלמדים אותנו שכשם שיש טבע גשמי גלוי לעין, ישנו גם טבע רוחני הסמוי מן העין. הבריאה שאנו רואים בעינינו, הכימיה, הביולוגיה, חוקי הפיזיקה, וכו', הם הסדר הגלוי. אך האמת היא שהסדר הגלוי משועבד לסדר הסמוי, שגם לו, אגב, יש חוקיות מופלאה ומסודרת.

 

מעבר לכך, מחקרים מוכיחים שכאשר אנחנו מרגישים רגש חיובי זה משפיע על חיזוק מערכת החיסון, הצערת התאים, וכו'. וההפך, חלילה – תחושות רעות מאיצות את הזקנה, מחלישות את מערכת החיסון, וכו'. וגם בנושא זה ניתנים כלי זהב בסדנה זו.

בנוסף לכך, מלמדים אותנו חז"ל שהנפש שלנו יודעת לעבוד בעיקר מול הסדר הסמוי. ובכוחה לשנות שם דברים, שב"ה יהיו להם השפעות אדירות ונדירות על חיינו. הנפש קשורה בממדים סמויים מן העין אל חוקי הטבע הרוחניים. ואם נייצר שינוי מסוים, בעזרת הכלים והתובנות שנלמד בסדנה זו, שפע אדיר יכול להיכנס לחיינו. שפע זוגיות, פרנסה, בריאות, וכל מה שאדם רוצה וצריך.

זאת חשוב לדעת: יש בידינו יכולת אדירה להשפיע על מה שיקרה בחיינו. ובסדנה הזו נלמד כיצד - בעזרת לימוד תובנות, רכישת כלים, וביצוע תרגילים מעשיים משני חיים.

לסיכום הדברים, לא נותר לנו אלא להמליץ לכם לקרוא את מה שכתב אליהו שירי על הסדנה. והדברים מדברים בפני עצמם: כל מה שלימדתי בחיי טפל ביחס לחומר שיש בסדנה הזו. אתם תקבלו את מיטב הכלים כדי שתוכלו לומר – הרגשתי חוסר ביטחון, תקיעות רגשית, בעיה כלכלית, או כל בעיה אחרת שלא תבוא, אבל שמעתי את התובנות שאליהו לימד בסדנה הזו ממקורותיה של תורת ישראל, יישמתי אותן, וברוך ה' בזכות כך הגעתי לפריצות דרך מדהימות.

 

 

עבור לרכישה

אליהו שירי

אליהו שירי הוא אחד המרצים הבכירים בישראל כיום, מייסד השיטה המשולבת להתפתחות אישית, מקים ויו"ר בית הספר "כוח התודעה".

 

במסגרת בית הספר הנחה אליהו סדנאות ענק בכל רחבי הארץ, לכל המגזרים. הדבר המייחד את סדנאותיו הוא שקהל המאזינים מונעים לפעולה בעוצמה גדולה ונחשפים לתרגילים טיפוליים המשולבים במפות חשיבה מתורת החסידות ומקבלים מענה מעשי למגוון האתגרים המאפיינים את דורנו. כמרצה,  אליהו שירי שומר על דינמיקה וחדשנות ומתאים את תוכן ההרצאות שלו אל הקהל מולו הוא עומד.

 

המסע של אליהו החל כבר בגיל צעיר, כאשר בעזרת תרגילים פשוטים פתר בעיה כרונית של ביטחון עצמי. מנקודה זו, אליהו סימן את מטרת חייו, לקחת את הפוטנציאל האדיר לאושר הגנוז בכל אדם ולהביאו לידי מיצוי מלא. אליהו שירי תפס מקום בתודעה הציבורית כאחד המאמנים המובילים תוך חשיפה של תכנים מצילי חיים, ברדיו, בהרצאות, כנסים, סדנאות, קורסים ובאתר הבית של "כוח התודעה".    
 

1. מבוא

בפרק זה מניח שירי את התשתית הרעיונית לסוגיית הגאונות הרגשית, וחושף את הכוחות הגשמיים והרוחניים, שאם רק נתוודע אליהם, נוכל לעשות שינויים אדירים ויוצאי דופן בחיינו.

2. הגטו הרגשי

בשיעור השני נלמד על מרכיבי ה'גטו הרגשי' אליו נקלעים אנשים רבים, ניגע בשורשי המתח, החרדה והדיכאון, ונקבל את מפתחות הזהב שיסייעו לנו להשפיע באופן מיטבי על מה שיקרה בחיינו.

3. הנפש הבלתי מודעת

בשיעור השלישי נחשף הגורם המשמעותי ביותר בכל הסדנא כולה: 'הנפש הבלתי מודעת'. בפרק זה מעניק שירי ידע רב על נפש מסתורית זו, וחושף מדוע דרכה אפשר להשפיע בקלות על שארית חיינו לנצח. מעבר לכך, בעניין זה גם יינתנו תרגילים מעשיים

4. הכרת הטוב

בשיעור זה נעסוק בשורש הנקודה שבכוחה להפך את חיינו מקצה אל קצה: 'הכרת הטוב'. בשיעור זה אף נבין מדוע רגש הכרת התודה הוא הרגש בעל התדר הגבוה ביותר, ונראה כיצד ניתן ללמוד ממקורותינו שבעזרת הכרת תודה ניתן לזכות בעשירות רוחנית וגשמית מופלגת.

5. רגש הביטחון

בשיעור זה מבאר שירי את אחת העבודות החשובות ביותר של כל אדם בחייו – פיתוח רגש הביטחון. בנוסף לכך, מונה שירי את ההבטחות הכתובות במקורותינו לכל מי שיקנה את המידה הזו, ומעניק תרגיל מעשי המבטא את אחד החוק הנצחיים והחזקים ביותר הידועים לנו.

6. מחשבות טורדניות כפייתיות

בשיעור השישי נצלול לשורשי אחת התופעות הנפוצות כיום בעולם, ה- O.C.D. בעוד שרוב ככל המטפלים רושמים כדורים פסיכיאטריים לאנשים הסובלים ממחשבות טורדניות כפייתיות (אנשים הרוחצים ידיים שוב ושוב, בודקים כמה פעמים האם נעלו את הדלת וכו'), חושף שירי את השיטה החדשנית ביותר לטיפול בהפרעה זו, המתבצעת על ידי כוחות הדיבור והמחשבה. גם אנשים שאינם סובלים מהפרעה זו, ימצאו בשיטה כלי ייחודי לטובת ביצוע שינויים דרמטיים בכל תחום שבו יבחרו.

7. בין רוח וחומר

בשיעור השביעי נלמד על הקשר המדהים בין העולם הנוירולוגי לעבודה על מידת הביטחון. בתוך כך, נבין כיצד הפעולות הרוחניות שאנו עושים משפיעות באופן ישיר ופלאי על תהליכים נוירולוגיים המתרחשים במוחנו, וכיצד נוכל לרתום את השינויים הללו לטובתנו, ולטובת פתיחת שערים וזכייה בשפע רב, למעלה מטעם ודעת.

8. הכח הבלתי קונבנציונאלי - דע מה למעלה ממך

בשיעור זה חושף שירי את סודו של הכח הבלתי קונבנציונאלי שמשנה את הכל. כשם שישנם חוקים של סיבה ותוצאה בעולם הגשמי, כך ישנם גם חוקי סיבה ותוצאה בעולמות הרוחניים. כל המאורעות בעולמנו מתרחשים כתוצאה של שינויים בעולמות הרוחניים, ובפרק זה נלמד כיצד נוכל להשתמש בידע רב משמעות זה לטובתנו.

9. אומנות ההפנמה

בפרק זה מגלה שירי את סודו של הכוח הגרעיני הפועל בנפשנו, משנה את חוקי הטבע הרוחניים, ובהכרח מכניס לחיינו דברים טובים. וזהו, אם כן, 'כח ההפנמה'. בשיעור זה נלמד כיצד נוכל להחדיר לתוכנו את הדברים אותם נבחר, באופן עמוק ומיטבי.

10.  פסגת התפקוד

בפרק העשירי, והאחרון בסדנא זו, מלמד שירי כיצד נוכל להגיע לפסגת התפקוד שלנו. למצות את כוחות חיינו למקסימום האפשרי עבורנו. בתוך כך נבין מהם ארבעת הגלגלים שאם נשכיל להביאם לרמה מיטבית, ולשמור על איזון נכון ביניהם, נביא את עצמנו לכדי מיצוי תפקודי מלא, שישנה את חיינו לעד ולבלי הכר.

דרג את הקורס:

ממוצע 4 (160 מדרגים)

כוחה של מחשבה - שיטת "גאונות רגשית"

₪270
אולי יעניין אותך גם
מנוחה פוקס

’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

6 שיעורים
שרה בר אשר

’לגדול בריא’

תמיד חלמת שהילדים שלך יואכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון, ואיך להקנות לילדייך

6 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מה הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

’הדיאטה החכמה’ בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את כוחות התת מודע, וה-NLP ותרדי במשקל אחת ולתמיד!

7 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
נועם ייני

פאוור פוינט 2010

לערוך מצגת ליום הולדת או יום נישואין? להכין מצגת עסקית? סדנת פאוור פוינט תלמד אותך את כל הכלים איך לעשות את זה באופן מקצועי ומרשים

52 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: