תקשורת בנישואין בזמן משבר

כשמשבר בא עלינו, אנחנו חייבים את התמיכה של בן הזוג, אבל לפעמים זה גורם לבלאגן בנישואין. בואו לקבל כלים איך להתמודד עם משברי החיים בנישואין

  • הרב אייל אונגר
  • 6 שיעורים
  • 01:53 שעות
  • 450 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

 

 

לצערנו לכל אחד יש תהפוכות ומשברים בחיים, פיטורין מהעבודה, פטירה של אדם קרוב ח"ו, או מחלה. ואם צריך להתמודד לבד זה קשה, ואפילו קשה מאוד.

כאן המקום של בן הזוג לעזור להתמודד מול הצרות. אבל הבעיה שכיון שכשיש משבר כללי אז הוא גם משפיע על הנישואין, ולא תמיד בן הזוג מגיע לעזרתך, ולפעמים אפילו ההפך הוא הנכון.

בראש רצות לך מחשבות " למה אישתי לא מבינה אותי, למה היא כועסת עלי אחרי שפיטרו אותי מהעבודה"

"למה בעלי לא מבין שאני עצובה מאוד, בגלל שנפטר לי אדם קרוב"

הסיבה שזה קורה, כי כל אחד מבני הזוג בא עם רקע שונה, וחווה את החיים אחרת. וכשמגיע משבר, וישנם פחדים מהמצב הכלכלי, מחלה או מוות ח"ו, הרבה אנשים נוטים להתבצר בתוך עצמם, או לריב עם בן הזוג.

והתוצאה?

במקום להתמודד עם משבר אחד, נוסף עוד משבר בחיי הנישואין, לחץ והרבה סטרס...

הרבה פעמים אנשים בטוחים שאם אתה לא מסתדר עם בן הזוג בזמן משבר, אז צריך לפרק את החבילה.

טעות!

אתה רק צריך לדעת איך לדבר איך להקשיב, ואיך להנהיג את הספינה הביתית שלך עד שיעבור הסער.

צריך להבין שכשאתה נופל לתוך משבר כמו פיטורין מהעבודה, אתה זקוק לגב תומך. הבעיה שבן הזוג נכנס לסטרס עמוק. בראש רצות מחשבות שליליות, מה יהיה בחודש הבא מאיפה נתפרנס. ואם לא יודעים איך לדבר ואיך להוביל. אז נוצר פה חיבור של אדם עם כעס ולחצים ביחד עם אדם שיש פה סטרס ופחדים. לכולנו ברור שזה מתכון בטוח לפיצוץ גרעיני של הקן המשפחתי.

איך פותרים את הבעיה?

צריך להבין את השפה המיוחדת לזמן משבר...

בסדנה המיוחדת של הרב אייל אונגר, נלמד איך מתמודדים עם משברים, עם תהפוכות החיים. נבין איך צריך להקשיב, איך להגיב. נבין כיצד הדרך הנכונה איך להנהיג את המשפחה בזמן משבר, מה צריך להגיד לילדים ומתי.

הכלים האלו עזרו לעשרות משפחות לשנות את החוויה שהיתה להם לאחר משבר. מזוגיות טרופה מלאת מריבות וכעסים, הם הצליחו לשנות הרגלים, ולייצב את הנישואין שלהם.

אם גם לך יש משבר בחיים, אם גם עליך עובר מקרה מצער כמו פיטורין, או הפסד כספי גדול. זה הזמן לקחת את הקשר הזוגי שלך למקום חדש. להכיר את השפה לשעת משבר, להבין איך לנהל את הבית נכון.

כשתפסיק להתמודד לבד, תוכל לעבור ביתר קלות גם את המשברים הקשים ביותר. כאשר תדע איך לדבר עם משפחתך בזמן משבר. תקבל מהם בחזרה אהבה וחמלה. תראה עד כמה זה קל יותר לעבור משברים כשיש משפחה תומכת ומחבקת.

עלות הסדנה היא סך הכל 758 ₪ אבלל בגלל שמדובר בסדנה חדשה, יש כרגע מחיר מבצע ותוכל לקבל כלים לזוגיות מנצחת גם בזמן משבר.

רק ב- 450 ₪ בלבד

 

הבהרה חשובה: הסדנה הינה אינטרנטית בלבד. התמונות להמחשה בלבד.

עבור לרכישה

הרב אייל אונגר

הרב אייל אונגר ראש מרכז הישגים, שימש רב ברעננה עשר שנים, מגיש שיעור כל בוקר ברדיו קול חי, בנוסף בכל יום רביעי בערב תוכנית שאלות ותשובות אשר זוכה לרייטינג גבוה.

הרב מרצה ידוע בארץ ובעולם בתחום הנפש והמשפחה, מחבר הספר "לגעת בנפש" עזר לאנשים רבים להוציא לאור את הפוטנציאל הטמון בתוכם.

עוסק רבות בייעוץ בענייני הנפש ייעוץ פרטני / נישואין / ומשפחתי.

1. פער בין צרכים בזמן משבר
2. מצוקה מחברת מצוקה מפרידה
3. משולשים רגשיים במשברי החיים
4. רגשות המבוגרים על הילדים
5. אנחנו מעל הבעיה
6. להקשיב בזמן כאב

דרג את הקורס:

ממוצע 4 (112 מדרגים)

תקשורת בנישואין בזמן משבר

₪450
אולי יעניין אותך גם
מנוחה פוקס

’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

6 שיעורים
שרה בר אשר

’לגדול בריא’

תמיד חלמת שהילדים שלך יואכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון, ואיך להקנות לילדייך

6 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

’הדיאטה החכמה’ בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את כוחות התת מודע, וה-NLP ותרדי במשקל אחת ולתמיד!

7 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מה הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
נועם ייני

פאוור פוינט 2010

לערוך מצגת ליום הולדת או יום נישואין? להכין מצגת עסקית? סדנת פאוור פוינט תלמד אותך את כל הכלים איך לעשות את זה באופן מקצועי ומרשים

52 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: