התמודדות עם פרידה מאדם אהוב

איך להתגבר על פרידה כואבת? איך נרפאים מאובדן של אדם יקר או גירושין כואבים?תהליך מיוחד ליציאה ממצב נפשי כואב של אבלות, אל בחירה מחודשת בחיים

  • חוה שמילוביץ
  • 7 שיעורים
  • 02:38 שעות
  • 440 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

 

האם חווית אובדן? האם עברת פרידה מאדם אהוב והרגשות בוערים בפנים?

בשורות הבאות תגלה שאפשר לצאת מכאב על אובדן, לתוך מסגרת של חיים מלאי עוצמה ושמחה.

 

אובדן, מילה אחת עם הרבה משמעויות כואבות. יש שחוו אובדן של בן משפחה שנפטר, זה יכול להיות אמא, אבא או ילד ח"ו. יש שחוו פרידה מבן הזוג בתהליך גירושין מלא רגשות שהותיר אחריו צלקות בלב. ויש שנאלצו להיפרד מהבית שגדלו בו.

המשותף לכולם זה עוצמות הכאב והצער העמוק, שמלווה יום יום, ולא נותן לך מנוח. אם גם אתה מתבוסס בתוך האבל, אתה יודע שלפעמים זה כמו בוץ טובעני שמושך אותך פנימה לתוך תהומות של כאב. כל הזמן רצות מחשבות בראש, 'אילו הייתי עושה כך וכך, זה לא היה קורה' או 'אם הוא היה לידי עכשיו, הייתי אומר לו שאני אוהב אותו' אבל בכל אובדן או פרידה מגיע הרגע, שבו צריך לצאת מהאבל, ולהתחיל לחיות חיים מלאי שמחה פנימית.

אבל זה קשה…

נכון, ישנם הרבה אנשים שלא מצליחים להיפרד מן הצער והכאב. למרות שברור לנו ששום בכי לא יחזיר את הגלגל לאחור, הם מעדיפים להתנחם בצילה של העצבות. היום אני רוצה לחשוף בפניך שאפשר גם אחרת… שיש דרך לבנות את עצמך מתוך הלב פנימה, בצורה שתצליח לצאת מחוזק מתוך המשבר שנכנסת אליו.

 

בסדנה נתחיל ביחד מסע עוצמתי בן 10 שלבים, המסע יוביל אותך מתוך ים העצב, אל פסגת האושר הפנימי האמיתי. ניגע בכאב, נכיל אותו ונבנה היכל של כבוד בלבנו, לאדם היקר שאבד לנו לבלי שוב.

נהפוך את הרגשות של הכאב והצער, לרגשות של כבוד והערכה כלפי האדם האהוב שעזב אותנו. נבין שבכל מקרה רע שעובר עלינו, הקב"ה זרע כוח מיוחד של צמיחה מחודשת. איך לקחת את המשבר, ולהפוך אותו למקפצה לחיים טובים יותר.

 

את התהליך הזה עברו כבר עשרות אנשים ונשים, שחוו אובדן. הם הגיעו עם כאב פנימי עמוק, וצער שלא יצא להם מהלב. חלקם עם עיניים כבויות, וחלקם עם עיניים אדומות מבכי. בהתחלה, זה היה נראה חסר סיכוי, הם לא האמינו שיצליחו לצאת מתוך ההבל שמלווה אותם כל כך הרבה זמן. אבל בעזרת התהליך של 10 השלבים, קרה דבר נפלא, הם הצליחו לצאת מהבכאב העמוק לעבר תהליך של התחדשות.

 

אם גם לך יש חוויות של כאב בגלל אובדן שעברת, זה הזמן להתחיל במסע פנימי מיוחד. בסדנה תקבל את כלים ותובנות. על תהליך היציאה מהאבל. נעבד את הרגשות השלילים בדרך לבנייה מחודשת בחיים.

 

התהליך הזה יכול להוציא אותך, גם אם האובדן הוא מאוד גדול, והחושך מכסה אותך כליל. הסדנה הזאת היא קרן אור לחיים חדשים מלאי עוצמה.

 

למה יש כאלה שלא מצליחים לצאת מהכאב של האובדן גם לאחר זמן רב? זה נוצר כתוצאה מהתנגדות פנימית לקבלת האובדן. כשאדם מסרב להיפרד מאותו אדם שנפטר או נפרד. אז הכאב הוא עמוק ולא משחרר אותך. גם אם בשכל יש הבנה שהכל גזירה משמיים, שכבר אי אפשר להחזיר את האדם היקר שהלך. אבל הלב מסרב לקבל את זה.

התוצאה?

כאב עמוק, שלרוב משולב בכעס למה זה קרה… זה יכול גם להוביל לקושי ללכת לעבודה, להתבודדות ופרצי זעם בלתי נשלטים. זה סבל מתמשך שאפשר ורצוי לעצור אותו. לכן בסדנה נצלול לתוך הלב הכואב, ונתחיל להפנים את האובדן. נדע איך לחבר את הבנת השכל לרגשות הלב.

 

באובדן לרוב יש גם היבט פיזי, כגון בעל שהיה המפרנס של הבית, ועכשיו כשהוא נפטר העול נופל על האישה. או בעל שאיבד את אשתו, ונופל עליו העול של ניהול הבית. ולכן זה מוסיף קושי ביציאה מהאבל. לכן נפתח שרירים פנימיים, ונלמד איך להיכנס לנעלים  של האדם שנפטר. והצעד הזה יוביל אותנו לריפוי עמוק ופנימי.

כמה ההשקעה שלך בסדנה?

מדובר בסדנה יוקרתית המורכבת מתהליך מרפא עמוק ומיוחד, תהליך שיתן תקווה גם אחרי אובדן. והמחיר המקורי של הסדנה הוא 840 ש"ח. אבל בגלל תקופת ההשקה של הסדנה, יש הנחה משמעותית, תוכל לעבור את התהליך המיוחד הזה רק ב:

 440 ש"ח

רק 44 ש"ח ל-10 חודשים

איך נכנסים לסדנה?

לוחצים על כפתור הרכישה, ממלאים את הפרטים, ואתם מתחילים את המסע הפנימי והעמוק הזה.

 

הבהרה חשובה: הסדנה הינה אינטרנטית בלבד. התמונות להמחשה בלבד.

עבור לרכישה

חוה שמילוביץ

חוה שמילוביץ היא מרצה ומנחה ששמה הולך לפניה בתחום ההעצמה הנשית תוך מתן כלים של אמונה, NLP, דמיון מודרך ושיטות נוספות.

מנחת קורסים ייחודיים ומרפאים, ויוצרת תהליכי ריפוי הנפש עפ"י התורה (בספר מפתח הלב),

הקימה מרכז להכשרה בריפוי נשי-תורני ופסיכולוגיה יהודית מעמיקה.

מרצה (הידברות, אשירה ועוד) וסופרת.

את הקורסים והסדנאות האינטרנטיות פיתחה במהלך 18 שנות לימודיה ועבודתה, לאחר שלמדה לפני 17 שנים את  לימודי הפלדנקרייז (מודעות בתנועה) במשך 5 שנים, ואת לימודי ה-NLP ודימיון מודרך, ותרפיית המפגש המבוססת על שיטת האימגו לטיפול זוגי מעמיק.

לפני פתיחת קורס הטיפול התורני, חוה למדה וחקרה במשך שנים רבות, שיטות ריפוי רבות הרווחות כיום בשוק, והגיע למסקנה שהריפוי העמוק ביותר והיסודי ביותר מבוסס אך ורק על מקורות התורה הפנימיים, ולא בשיטות שמקורן בנשמות שאינן יהודיות.

כבר בתחילת דרכה העמיקה ללמוד בספרי קודש רבים ומצאה כלים ייחודיים, מעשיים ויסודיים מתוך התורה.

המסקנה הבסיסית היא שהנפש היהודית יכולה להרגע ולהתרפא רק בחיבורה אל הבורא,

וכל בעיה או קושי נפשי, קשיים במערכות יחסים וכד' הם ייסורים הנשלחים באופן מדויק מהבורא וטומנים בתוכם מסרים חשובים.

ככל שנקשיב למסרים אלו ולהדרכה הטמונה בהם, ונסכים להשתנות על פי מה שהמציאות המושגחת ממציאה לחיינו-כך הבעיות והסבל בחיינו יפחתו.

חוה פיתחה כלים לריפוי יסודי ומעמיק של הנפש, וכך בנתה את סדנאותיה  ותהליכי הריפוי על מקורות תורניים מעמיקים בלבד!

בפועל הטיפול הנפשי-תורני, מעמיק ומרפא הרבה מעבר לטיפול הפסיכולוגי.

ובמהלך השנים הגיעו מקרים קשים מאוד לטיפולה, מקרים שנחלו אכזבה גדולה בטיפול הפסיכולוגי ומצאו מענה ומרפא בעזרתה.

מאחר והגישה הטיפולית-תורנית מחברת אותנו למימד רוחני שהוא המקור האמתי לריפוי הנפש בשורשה.

חוה מלמדת נשים דרכי חשיבה מלאות אמונה, כלים מעשיים לצמיחה רוחנית מתוך כל מצב בחיים, התמודדות מעמיקה ועבודה עם רגשות שליליים, שיפור מערכות יחסים.

הגישה של חוה היא אמונית, עמוקה, יסודית ומחברת כל מצב אל התכלית הנשמתית.

חוה כתבה 10 ספרים בנושאים שונים ומגוונים, ספר תפילות לריפוי הלב באמונה וביטחון, ועוד 4 ספרי טיפול בנפש אשר מלווים את נשות הקורס.

ספרי הדרכה רוחנית ומעשית לנשים לכל חג, המדרכים כיצד לקחת מכל חג את העצה הרוחנית שלו לחיי היום יום ולמהלך השנה כולה.

במהלך 7 השנים האחרונות נפתחה הגישה לנשים הגרות רחוק-להשתתף בסדנאות ובקורסים המקוונים.

נשים הלומדות את החומרים חוות שינוי ושיפור משמעותי בחייהן.

1. לבחור בחיים על אף האובדן
2. הדעת הגואלת מכל צער
3. הכנה והדרכה לתהליך - השקפה נכונה על רגשות
4. שלב 1 תחילת המסע לשחרור רגשות כואבים
5. שלבים 2-3 התנגדות פסיבית ושחרור עצב
6. שלב 4 והלאה - הבעת חרטה ולקיחת אחריות
7. שלבי הסיום בדרך לשחרור ריגשי

דרג את הקורס:

ממוצע 4 (115 מדרגים)

התמודדות עם פרידה מאדם אהוב

₪440
אולי יעניין אותך גם
מנוחה פוקס

’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

6 שיעורים
שרה בר אשר

’לגדול בריא’

תמיד חלמת שהילדים שלך יואכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון, ואיך להקנות לילדייך

6 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

’הדיאטה החכמה’ בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את כוחות התת מודע, וה-NLP ותרדי במשקל אחת ולתמיד!

7 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מה הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
נועם ייני

פאוור פוינט 2010

לערוך מצגת ליום הולדת או יום נישואין? להכין מצגת עסקית? סדנת פאוור פוינט תלמד אותך את כל הכלים איך לעשות את זה באופן מקצועי ומרשים

52 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: