מיינדפלונס יהודי - להכניס רוגע לחיים

האם יש תרופת פלא להיפרד מהלחץ העצבים המתחים והדיכאונות? כן, והיא גם תלמד אותך איך להכניס לחייך שלווה ורוגע נפשי, אל תפספס!

  • אליהו שירי
  • 6 שיעורים
  • 02:15 שעות
  • 250 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

האם החיים שלך אינטסיביים, ומלאי לחץ בבית או בעבודה? האם אתה סובל מכאבים כרוניים שפוגעים בתפקוד היומי שלך, או חי עם מועקה תמידית בלב?

הגעת למקום הנכון.

בשורות הבאות אני רוצה לשתף אותך בבשורה על שיטה נפלאה שעל ידי כמה צעדים פשוטים, תכניס לחיים שלך אושר ושמחה. ותוציא מהלב את כל המועקה הלחץ הסטרס, והדיכאון.

נשמע הזוי?

מסתבר שישנם אלפי מחקרים מדעיים שהוכיחו בצורה ברורה שאנשים שלמדו ויישמו את השיטה, מגיעים לרמת אושר גבוהה, חווים ירידה דרסטית בלחץ דיכאון וחרדות. ומשפרים את הבריאות הפיזית והנפשית שלהם.

אז מה השיטה?

זה נקרא מיינדפלונס יהודי, ופירושו מודעות קשובה. להיות קשוב למה שקורה כרגע, בלי שיפוטיות. להקשיב באופן פתוח לכל מה שעולה. הטכניקה של מיינדפלונס היהודי מתבססת על מדיטציה בה אנחנו בריכוז והתבוננות עמוקה, הגורם להרגעת הגוף והתודעה.

כשמתרגלים את המיינפלונס באופן קבוע, הנפש הופכת להיות יציבה ומעיין שלווה פנימית מטפשת ומלווה אותך לאורך כל היום.

היא לוקחת אותך ממצב בו אתה חי על "טייס אוטומטי" כאשר אתה פועל בלי תשומת לב, אוכל, מתפלל, הולך לעבודה או ללימודים. וכך עובר יום ועוד יום אשר צובר מחשבות טורדניות, וכמה שתנסה לשנות את המחשבות, לקחת חופש אמיתי מהלחץ והחרדות, זה רק נשמע מאוד יפה, אבל בפנים יש קול כזה שהוא כמו דיג׳יי שמרקיד את הדאגות.

אתה נכנס למעגל מזיק שבו אתה מחמיץ את החיים, ובמקום להנות מכל יום שעובר, אתה רק מחכה שיגמר היום, מקווה אולי מחר יהיה יותר טוב.

אבל...

אם לא תיזום פעולה, אם לא תחליט לשנות את המצב, אז לצערי אני יכול להבטיח לך שגם מחר אתה תרגיש לחצים, חרדות ופחדים. כדי שכל זה ישתנה, כדי שתוכל לצאת למסע קסום בטבע של המחשבות. אתה חייב לקום ולעשות מעשה.

היום אני רוצה להציע לך להצטרף לסדנה מיוחדת של הקאוצ'אר אליהו שירי על מיינדפלונס יהודי, בו תלמד איך לשכוח מהעבר, לא לחשוב על העתיד ולהתחבר רק להווה, איך למלאות את הלב במצבורים של אושר פנימי עמוק. החוויה שתעבור בזכות הסדנה הזאת לא תשכח ממך, כי זה לא עוד איזה תרגיל שיעלה לך חיוך על הפנים לרגע וזהו, ממש לא. זה דרך חיים מלאת שמחה, כשתיישם את השיטה אתה תקום כל בוקר מחדש עם חיוך, ותעבור יום מלא עוצמה ואור. וכמו שאמר אחד המשתתפים בסדנה "זה כמו להתחיל חיים חדשים"

האמון נעשה בשכיבה בהליכה ובישיבה, אתה לומד איך להרפות את הלחץ והמתח, וכך השלווה והרוגע מחלחלים לחייך. מחקרים הוכיחו ששיטת מיינדפלונס משפיעה לטובה על המוח, ומפחית את המחשבות השליליות, כמו כן גם תורמת מבחינה בריאותית לחיזוק מערכת החיסון.

תוכל לקבל את סדנת מיינדפלונס יהודי רק ב-580 ₪ ותוכל לבתחיל חיים מלאי אושר ושמחה, להיפרד לשלום מהלחץ והסטרס. כי זה מגיע לך.

עכשיו, אם אתה רוצה לקחת אחריות על הרגשות שלך, אז אני רוצה להעניק לך הנחה, ותוכל לקבל את הקורס

רק ב-250 ₪ בלבד...

כן ב-25 ₪ לחודש למשך 10 חודשים, ואתה יכול להתחיל במסע הקסום בטבע של המחשבות.

שני שלבים פשוטים ואתה כבר שם:

  1. ללחוץ על כפתור הרכישה
  2. למלא את הפרטים, ו...זהו אתה בפנים, שיהיה לך מסע קסום ומוצלח.

 

עבור לרכישה

אליהו שירי

אליהו שירי הוא אחד המרצים הבכירים בישראל כיום, מייסד השיטה המשולבת להתפתחות אישית, מקים ויו"ר בית הספר "כוח התודעה".

 

במסגרת בית הספר הנחה אליהו סדנאות ענק בכל רחבי הארץ, לכל המגזרים. הדבר המייחד את סדנאותיו הוא שקהל המאזינים מונעים לפעולה בעוצמה גדולה ונחשפים לתרגילים טיפוליים המשולבים במפות חשיבה מתורת החסידות ומקבלים מענה מעשי למגוון האתגרים המאפיינים את דורנו. כמרצה,  אליהו שירי שומר על דינמיקה וחדשנות ומתאים את תוכן ההרצאות שלו אל הקהל מולו הוא עומד.

 

המסע של אליהו החל כבר בגיל צעיר, כאשר בעזרת תרגילים פשוטים פתר בעיה כרונית של ביטחון עצמי. מנקודה זו, אליהו סימן את מטרת חייו, לקחת את הפוטנציאל האדיר לאושר הגנוז בכל אדם ולהביאו לידי מיצוי מלא. אליהו שירי תפס מקום בתודעה הציבורית כאחד המאמנים המובילים תוך חשיפה של תכנים מצילי חיים, ברדיו, בהרצאות, כנסים, סדנאות, קורסים ובאתר הבית של "כוח התודעה".    
 

1. תורת התדרים
2. מערכת העל של המוח שלנו
3. שינוי רגשות שליליים
4. רגשות יוצרים מציאות
5. עשרה תדרים של שמחה
6. משיכת האור אין סוף

דרג את הקורס:

ממוצע 4 (113 מדרגים)

מיינדפלונס יהודי - להכניס רוגע לחיים

₪250
אולי יעניין אותך גם
אליהו שירי

קוד השפע והפרנסה

סדנה עוצמתית שתגלה לך איך לפתוח שערי שפע ופרנסה, ותתן לך כלים לצאת מהחובות אחת ולתמיד! מבוסס על רבותינו גדולי הדורות

11 שיעורים
מנוחה פוקס

’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

6 שיעורים
שרה בר אשר

’לגדול בריא’

תמיד חלמת שהילדים שלך יואכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון, ואיך להקנות לילדייך

6 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מה הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

’הדיאטה החכמה’ בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את כוחות התת מודע, וה-NLP ותרדי במשקל אחת ולתמיד!

7 שיעורים
רונית טימסית

ניהול כלכלת המשפחה

חובות? מינוס? זה תוצאה של ניהול לא נכון של כלכלת הבית. בואי ללמוד את סודות ניהול תקציב המשפחתה, ותהני מרווחה כלכלית

9 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: