’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

  • מנוחה פוקס
  • 6 שיעורים
  • 02:04 שעות
  • 520 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

מבצע ענק עד יום ראשון 2/6 250 ש"ח הנחה בהקשת קוד קופון: מנוחה

בנוסף כל הרוכש את הסדנה מקבל את סדנת 'איך להשכיב את בילדים לישון' של מנוחה פוקס במתנה

שלום וברכה

כאן מנוחה פוקס

כמה פעמים אתם מתמודדים עם ילד שלה מוכן לעשות מה שאתם מבקשים? שהילד שלכם מתנהג בחוצפה ואתם משתגעים מזה?

הורים רבים מרגישים שהילד שלהם הוא ילד "רע" כי תמיד הוא מנסה לעצבן וכל מה שאומרים לו הוא עושה בדיוק הפוך, שופך את כד החלב על השולחן, מתנהג בשתלטנות, או מסרב לעזור בבית.

האם זה באמת כך?

האם יש לך ילד רע בבית?

אני שמחה לבשר לך שלא, הילד שלך הוא לא ילד רע ואין לו מטרה להתחצף ולעשות רע, אז השאלה העונה אם כן, למה הוא מתנהג כך. ישנם סיבות רבות להתנהגות של ילדים, זה יכול להיות רצון לקבל יותר תשומת לב, או נסיון להביע את עמדתו. אם רק נדע מה המסר שהילד רוצה להעביר לנו כאשר הוא מתנהג בחוצפה, נוכל לתת את המענה הנכון ולפתור את הקונפליקט במהירות.

בסדנה 'הוא לא ילד רע' נלמד את היסודות של משמעת בבית, ואם נדבר רגע בכנות, משמעת זה הדבר החשוב בבית. כשאין משמעת והילדים עושים מה שבא להם, זהו מתכון בטוח לבית מלא מריבות כעסים והרגשה רעה ומתסכלת.

במהלך הסדנה נחשף לחמשת הכללים שיעזרו לנו לפתור את בעיות המשמעת בבית. נוכל לסלול לנו דרך עוצמתית ומלאת ביטחון שתיצור מסגרת של משמעת בבית.

מה יקרה כאשר המשמעת תחזור לבית?

בבית תשרה שלווה אמיתית, נוכל לדעת להתמודד עם כל תקרית בביטחון עצמי, בלי להיכנס למריבות בתוך הבית. כאשר אין לנו את הכלים הנכונים, יכולים מקרי חוצפה פעוטים להתנפח ולהפוך מעל ומעבר למתקבל על הדעת.

לכן הכללים שנלמד בסדנה הם חובה בכל בית שרוצים בו חיים שמחים ושלווים.

מה נלמד בסדנה?

נכיר את חמשת הכללים שאיתם ניצור את המשמעת בבית בצורה טובה וחיובית, נבין שהמטרה שלנו כהורים זה לחנך את הילדים ולגרום להם לרצות להיות טובים וממושמעים.

חינוך אינו אילוף ואנחנו כהורים לא אמורים להחזיק את ילדינו תחת יד קשה ועונשים כדי שיקשיבו לנו. אם ננהג בתקיפות אז אולי נראה תוצאות על פני השטח שהילד מקשיב לנו, אבל בתוך ליבו הכעס יפעפע ויצטבר כמו ארס שילך ויצטבר עד לרגע שהילד ירגיש שאינו יכול ואז זה יפרוץ החוצה בתקיפות, ואנו כהורים נעמוד מול בעיות גדולות הרבה יותר.

במהלך הסדנה נפרט על סיפורים ובעיות שנפוצות בבתים רבים, ונלמד איך להתמודד איתם. הסיפורים שנבחרו מעלים בעיות נפוצות של חוצפה, שתלטנות, קינאה ושבירת גבולות. מהסיפורים תוכלו להבין איך להתמודד בכל מקרה שצץ בבית.

בין הבעיות שנפתור:

  • מה עושים כשהילד אומר כל הזמן לא בא לי? זה לא משנה אם אתם קוראים לילד לאסוף את המשחקים או לבוא לאכול, תמיד הוא עונה לא בא לי.
  • ילד שמשתטח על רצפת החנות ובוכה שהוא רוצה שיקנו לו כל דבר, וכך גם באמצע הרחוב, אם לא נעמדים לפקודתו של הילד הוא מתחיל להשתולל ולצעוק, מה הפתרון?
  • ישנם תינוקות שנדבקים לאמם ולא עוזבים אותה גם כשהיא שוטפת כלים או תולה כביסה, התינוק מסרב לעזוב את האמא ומתחיל להשתולל אם שמים אותו בעגלה. מה עושים עם פינוק יתר?
  • מה עושים עם ילד שתלטן, או ילדה בת 12 שמסרבת לעזור בבית.

ועוד מקרים מחיי היום יום שצצים בכל בית בישראל.

אז אם נמאס לך ממריבות עם הילדים, מחוצפה בלתי נגמרת, זה הזמן לקחת את הסדנה המיוחדת עם כלים לשימוש יומי, שיעזרו לך לפתור בעיות של חוצפה, כוחניות, ואי עזרה מצד הילדים.

כל הטוב הזה רק ב 695 ₪.

נשמע טוב?

מעולה כי זה לא המחיר שאת הולכת לשלם היום!!!

לכבוד השקת הקורס את יכולה לקחת את הסדנה,

ב- 520 ₪ בלבד!

אפשר לחלק את זה ל-10 תשלומים של 52 ₪

לך רק נותר ללחוץ על כפתור הרכישה ולקבל

את הכלים הנפלאים של מנוחה פוקס.

בהצלחה!

עבור לרכישה

מנוחה פוקס

מנוחה פוקס היא סופרת שמאחוריה קרוב ל-400 ספרים בעברית ובאנגלית, לגיל הרך, לנוער ולמבוגרים. היא מרצה, כתבת עיתונות, שדרנית רדיו, מנחת הורים ויועצת זוגית.

בתחום הנחיית ההורים היא עוסקת זה כ-30 שנה ומפתחת שיטות ייחודיות להתמודדות הורית. את הרצאותיה בנושא היא מוסרת לקבוצות, וכן מעניקה אותן בייעוץ אישי.

1. 5 הכללים ליצתירת משמעת בבית, בשלווה וללא מריבות
2. מה עושים כשהילד אומר כל הזמן לא בא לי / כשהילד משתטח בחנות ורוצה כל דבר שוב ושוב האם אני חייבת לתת לו?
3. התינוק לא עוזב את אימו / ילדה בת 4 שמנסה להרגיז את ההורים
4. הילד לא שומע בקול ההורים ומתנהג בכוחניות / ילדה בת 12 שמסרבת לעזור בבית
5. מה הפתרון לילד שתלטן / ילדה שמתנהגת יפה בכיתה, אבל בבית מתהפכת לילדה רעה
6. איך לגרום לילד להשקיע בלימודים / ילדה קטנה שמקנאה באחותה התינוקת

דרג את הקורס:

ממוצע 4 (117 מדרגים)

’הוא לא ילד רע’

₪520
אולי יעניין אותך גם
אליהו שירי

קוד השפע והפרנסה

סדנה עוצמתית שתגלה לך איך לפתוח שערי שפע ופרנסה, ותתן לך כלים לצאת מהחובות אחת ולתמיד! מבוסס על רבותינו גדולי הדורות

11 שיעורים
מנוחה פוקס

’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

6 שיעורים
שרה בר אשר

’לגדול בריא’

תמיד חלמת שהילדים שלך יואכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון, ואיך להקנות לילדייך

6 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מה הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

’הדיאטה החכמה’ בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את כוחות התת מודע, וה-NLP ותרדי במשקל אחת ולתמיד!

7 שיעורים
רונית טימסית

ניהול כלכלת המשפחה

חובות? מינוס? זה תוצאה של ניהול לא נכון של כלכלת הבית. בואי ללמוד את סודות ניהול תקציב המשפחתה, ותהני מרווחה כלכלית

9 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: