להשקיע בחוכמה ולפרוש בכבוד

רוצים להבטיח את עתידכם הפיננסי? לדעת איך להשקיע נכון את כספכם? מוזמנים לסדנה מיוחדת כל מה שצריך לדעת על שוק הפנסיה וההשקעות

  • אסף נתן
  • 6 שיעורים
  • 02:09 שעות
  • 555 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

הסדנה הזאת יכולה להיות שווה לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים!!!

למה?

כי בכל חודש אתם מפרישים עוד ועוד כסף לטובת קרנות הפנסיה שלכם, ואם אתם לא יודעים מה הצרכים שלכם ולאן להפריש זה יכול ליצור לכם הפרש בין קצבת פנסיה ראויה, לקצבה שאינה מספקת.

 

אם אתם רוצים להבטיח את עתידכם הפיננסי?

לדעת איך להשקיע נכון את כספכם?

אז כדאי מאוד שתערכו הכרות עם שוק הפנסיה, ותגלו את הדרכים שבהן מתנהל שוק זה, לעיתים קרובות חוסר הידיעה גורם לנו להפסדים כספיים גדולים.

כי הביטוח מנהלים הביטוח הפנסיוני וקופות הגמל שבבעלות הציבור הרחב, מנוהלות על ידי חברות שונות, ולעיתים הם אינם מתנהלים כשורה מבלי שאני כמשקיעים יודעים זאת. הרבה פעמים אנשים מגלים מאוחר מדי שנגבו מהם דמי ניהול מופקעים וכספם מתנהל באפיקי השקעה שאינם הוגנים.

 

בשנים האחרונות חלו תמורות רבות בעולם הכלכלי, ורבים צופים משברים בשוק הפנסיה הישראלי והעולמי כאחד. לכן היום יותר מתמיד יש חשיבות רבה להבנה והכרה של שוק הפנסיה וההשקעות - הידע הזה יחסוך לכם הרבה כאבי ראש, בזבוז כספים מיותר ואף יגרום לכם להרוויח יותר כסף.

 

בענף הפנסיוני קיימים מספר סוגים של מוצרים: קופות גמל, ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה.  בסדנה נלמד מה זה כל אחד מהמוצרים האלו, ואיך לנהל אותם נכון.

כדי שתבינו עד כמה הידע הזה חשוב, מספיק שאומר לכם ששינוי קטן בביטוח מנהלים (הוותיק) יכול לתת לכם עוד רווח של עשרות ואף מאות אלפי שקלים בגיל הפרישה…

 

אבל רוב האנשים אינם מודעים מה צריך לבקש בביטוח מנהלים, איך צריך לנהל את זה וכמה דמי ניהול משלמים על זה.

היה לי לקוח שהגיע אלי כדי שאבחן את תיק הביטוח מנהלים שלו, נחרדתי לגלות כמה טעויות שהיו שם, לאחר השינוי שעשיתי לו, הוא קיבל תוספת של 40,000 ש"ח בגיל הפרישה.

 

גם תחום ההשקעות כיום הוא תחום פרוץ, בדרך כלל אדם לוקח יועץ השקעות, אבל הוא לא מודע לזה שאותו יועץ עובד עם מספר חברות במשק ולכן הוא ידחוף אותו להשקעות ספציפיות אפילו שאינם כדאיות. אם תרכוש את הידע הנכון, גם אם תבחר ללכת ליועץ השקעות אתה תבוא ערוך ומוכן ותדע בדיוק איך לבנות את תיק ההשקעות שלך בתמהיל נכון.

 

למעשה הסדנה הזאת יכולה ליצור לך רווח של אלפי שקלים ואפילו עשרות אלפי שקלים. וזאת סדנת חובה לכל אחד שלא רוצה לשרוף כסף על דמי ניהול מופקעים, או השקעות שסופם לרדת לטמיון, זה ההזדמנות שלך לקחת את עצמך בידיים ולהוביל שינוי מהותי בתיקי הפנסיה ובהשקעות שלך.

כמה ההשקעה בסדנה?

כפי שכבר הבנתם הסדנה הזאת יכולה להיות שווה לכם אלפי שקלים לפחות, אבל זה לא מה שתשלמו על כל הידע המעצים והמחכים הזה.

מחירה של הסדנה הוא סך הכל 890 ש"ח

ולרגל השקת הסדנה יש לכם הנחה מיוחדת ותוכלו לקבל את כל הידע המעצים הזה שיכול להביא לכם להרבה רווח בכיס. רק ב:

555 ש"ח בלבד

ותוכלו לפרוס את זה ל-10 תשלומים שווים.

אז נתראה בסדנה!

עבור לרכישה

אסף נתן

בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים ומימון חברות מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

בעבר עבד בחברת הייטק מובילה בארץ. 

יועץ פנסיוני, ויועץ השקעות בכיר. נסיונו בתחום ההנדסה הביא אותו לראות את עולם ההשקעות באופן שונה מהעוסקים בו שעברו את “המסלול הרגיל”.

מאז סוף שנת 2010, מנהל ביחד עם עוד שני שותפים את קרן ההשקעות הפרטית "עדן אלפא"

 

 

כתב ויתור:

סדנה זאת  מכילה רשומות ודיונים בנושאי השקעות. מוסר הסדנה אינו בעל רשיון ייעוץ השקעות. בצפייתך בסדנה, אתה מבין ומסכים לכתוב מטה, אנא קרא בעיון. מעביר הסדנה אינו מייעץ לקנות או למכור או להחזיק או כל פעולה אחרת ביחס לניירות הערך או נכסים אחרים כלשהם המוזכרים בבסדנה. כל אדם צריך לפנות ליועץ השקעות מוסמך לפני שיבצע פעולות בתיק ההשקעות שלו, בכדי לקבל ייעוץ אישי המתאים לצרכיו ולאופיו. סדנה זאת אינה משמשת כייעוץ השקעות ואינה מתאימה את עצמה לאף משקיע באופן כזה או אחר. מעביר הסדנה אינו משכנע, מייעץ או משדל או כל פעולה אחרת העשויה להשפיע באופן כלשהו על מי מצופי הסדנה לבצע פעולה כלשהי בניירות ערך כלשהם, בין אם מוזכרים בסדנה ובין אם לא. מטרת הסדנה הינה תיעוד אישי של רשמים ודיעות בנוגע לכל תחום, ובפרט השקעות, ולא לשמש כמקור מידע להשקעות או בתור ייעוץ השקעות. על כל קורא לבדוק בעצמו כל עובדה וכל מילה שנאמרה באתר יחד עם בעל מקצוע - עורך דין, רואה חשבון ויועץ השקעות. החומרים בסדנה הינם האינפורמטיביים ותו לא ומציגים אך ורק את דעתו של מעביר הסדנה. יתכן מאוד שדיעות מעביר הסדנה אינן אובייקטיביות והוא מחזיק בפוזיציה (לונג או שורט) על המניה. יתכן שהמידע המוצג בסדנה שגוי, מוטעה, אינו שלם, אינו מקיף, חסר או מסתמך על מקורות לא אמינים. יש לקחת אותו בערבון מוגבל. בהכנסך לסדנה אתה מבין שהדיון שנערך בו הוא דיון שאינו נחשב ייעוץ השקעות והוא בגדר שיחת חולין בין שני אנשים או יותר, המחליפים דעות בקשר לנושאים שיתכן ואינם בקיאים בהם כלל וכלל, והמציגים דעות אישיות לא מלומדות ולא אובייקטיביות. 

1. השקעות
2. ארבע הטעויות
3. מרכיבי ההפשרה
4. מנהלים או קרן
5. בחירת קרן איכותית
6. קרן השתלמות

דרג את הקורס:

ממוצע 4 (113 מדרגים)

להשקיע בחוכמה ולפרוש בכבוד

₪555
אולי יעניין אותך גם
מנוחה פוקס

’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

6 שיעורים
שרה בר אשר

’לגדול בריא’

תמיד חלמת שהילדים שלך יואכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון, ואיך להקנות לילדייך

6 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מה הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

’הדיאטה החכמה’ בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את כוחות התת מודע, וה-NLP ותרדי במשקל אחת ולתמיד!

7 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
נועם ייני

פאוור פוינט 2010

לערוך מצגת ליום הולדת או יום נישואין? להכין מצגת עסקית? סדנת פאוור פוינט תלמד אותך את כל הכלים איך לעשות את זה באופן מקצועי ומרשים

52 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: