670 ש"ח לחצו לרכישה >>

זוגיות - להפוך קושי להזדמנות!

איך ליצור זוגיות טובה מבפנים, ואיך להשרות אווירה נעימה וליהנות משלום בית אמיתי, מתורתה של ימימה אביטל ע"ה

  • עידית שלו
  • 6 שיעורים
  • 01:58 שעות
  • 670 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

 

מהו קסם הקשר, מהו המתכון לזוגיות מוצלחת? 

ימימה אביטל ע"ה מלמדת שהדרך לזוגיות מוצלחת מתחילה מתוך הפנימיות שלך, האישה. כשאת תדעי איך לחיות את האמת הפנימית שלך, את תיהני מזוגיות נפלאה ומשלום בית אמיתי.

 

איך עושים את זה?

עידית שלו, מנחה ומדריכה בכירה בלימודי "חשיבה הכרתית" בשיטת ימימה ע"ה, הכינה סדנה מיוחדת בשבילך, בה היא חושפת את הסודות לזוגיות מושלמת.

 

כמה פעמים הרגשת קשיים בתקשורת עם בן הזוג, כאילו אתם מדברים בשתי שפות שונות? את מבקשת א', והוא מבין ב'... הקושי הולך וגובר, עד שמגיע לחסימה רגשית, מריבות וכעסים.

 

ימימה מגלה לנו שכל זוג יכול לחיות באחווה ובחיבור אמיתי. זה מתחיל בקשב נקי. גם אם ישנם חילוקי דעות בין הבעל לאישה, חשוב לשמור על הכבוד של בן הזוג, להביע את הדעות בצורה מכובדת, ולא לגלוש למריבות.

 

חשוב לזכור שכל אחד מבני הזוג הגיע מרקע חיים שונה, משפחה אחרת, מנהגים והרגלים שונים. אי אפשר לכפות על בן הזוג את דעתנו. לכן חשוב להגיע ממקום נקי ופנימי.

בסדנה תקבלי כלים לבניית קשר זוגי עם פחות תלות רגשית, וכאשר הרגש לא יהיה במשחק, ממילא לא תרגישי פגיעה מכל דבר. כך ויכוחים עם בן הזוג יגמרו בשלום, ולא ידרדרו למריבה גדולה ואין-סופית.

 

בסדנה תלמדי איך לבנות את עצמך באופן נכון ואמיתי מבפנים. נשים שעברו את הסדנה מספרות על שינוי משמעותי בחיים. הן למדו איך לבטא את הפנימיות שלהן באמת, להסיר את המסכות שמפריעות להן לחיות את החיים כמו שהן רוצות באמת.

 

הסוד לזוגיות טובה נמצא ממש אצלך פנימה, ואני רוצה להזמין אותך למסע מרתק בן 6 שיעורים, בו נצלול יחד אל תוך עולמך הפנימי, נמצא את החוזקות שלך, נבין איך להאיר את הנקודות החיוביות שבך, ואיך לתת לך כלים ליהנות מזוגיות פוריה, מהנה ומלאת אהבה.

 

ההשקעה שלך לזוגיות טובה היא רק 840 ש"ח.

אבל בגלל חשיבות העניין החליטו בקמפוס היהודי לסבסד לך חלק מעלות הקורס,

כך שתוכלי לקבל את כל הסדנה המרתקת

רק ב-67 ש"ח (*10 תשלומים)

 

התגובות מנשים שעברו את הסדנה הנן מדהימות.

זה הזמן שלך להצטרף לחוויה, לנצל את מחיר המבצע, 

וליהנות מזוגיות טובה ופורחת!

עבור לרכישה

עידית שלו

עידית שלו, מנחה ומדריכה בכירה בלימודי "חשיבה הכרתית".
לפני למעלה מ-30 שנה פגשה לראשונה בחייה את ימימה אביטל ע"ה, מי שהפכה להיות מורתה הגדולה. במשך כעשור למדה עידית אצל ימימה עד לפטירתה. 
ימימה ע"ה, שיש המכנים אותה "הרבי נחמן של ימינו", לימדה שיטת לימוד ייחודית המבוססת על עקרונות רוחניים-קבליים לצד עקרונות פסיכולוגיים. ימימה ע"ה, נצר למשפחת מקובלים ממרוקו, עלתה לארץ בגיל 20 ואחרי מעברים ושינויים קבעה את בית מדרשה בהרצליה. בית המדרש הקטן משך אליו תלמידות ותלמידים מכל הארץ, דתיים וחילוניים כאחד, ובמהרה סחפה אחריה רבים שלמדו להכיר את תורת הנפש המעמיקה לפיתוח ההכרה והשמחה במה שיש. מאז פטירתה ממשיכים תלמידיה ותלמידותיה להפיץ את לימוד "חשיבה הכרתית". 
בשנים האחרונות עידית שלו, תלמידתה הוותיקה של ימימה, עוסקת בפסיכותרפיה, ובטיפול אישי וזוגי, מנחה קבוצות ללימוד "חשיבה הכרתית" ומכשירה מדריכות. בין פעולותיה להפצת הלימוד הוציאה לאור את "קלפי ימימה" לעבודה פנימית, ואת יומן ימימה .
בעלת B.A. כללי באוניברסיטת ת"א (בפסיכולוגיה ומדעים קוגניטיביים) – .M.A בייעוץ חינוכי באוניברסיטת חיפה. – לימודי תעודה בתרפיה באומנויות באוניברסיטת חיפה – לימודי פסיכותרפיה במסלול פרטני, זוגי, ומשפחתי במכון מגיד באוניברסיטה העברית בירושלים – ומסיימת מסלול ללימודי תואר שלישי, באוניברסיטת בר אילן.

1. הפרדת שדות
2. נתינה מדודה
3. הקשר הזוגי כהזדמנות
4. כלים לתקשורת זוגית
5. הרצון שלנו
6. לגשר בין הרצוי למצוי

דרג את הקורס:

ממוצע 4 (112 מדרגים)

זוגיות - להפוך קושי להזדמנות!

₪670
אולי יעניין אותך גם
מנוחה פוקס

סודות החינוך

איך לבנות משמעת עצמית וסמכות הורית בקלות ובהנאה. שיטת מנוחה פוקס איך להצליח בחינוך הילדים

9 שיעורים
דקלה יוספברג

לדעת להיות אשה

לא יודעת מה לעשות עם הוויכוחים האינסופיים? שואלת את עצמך מה הסוד לזוגיות מאושרת? קורס מרתק לנשים בלבד!

7 שיעורים
אליהו שירי

קוד השפע והפרנסה

סדנה עוצמתית שתגלה לך איך לפתוח שערי שפע ופרנסה, ותתן לך כלים לצאת מהחובות אחת ולתמיד! מבוסס על רבותינו גדולי הדורות

11 שיעורים
מנוחה פוקס

"הוא לא ילד רע"

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת. איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים?

6 שיעורים
חוה שמילוביץ

מיגנוט שפע כלכלי

נמאס לך מצמצום וממינוס חונק? רוצה פרנסה בשפע? בוא לגלות איך למשוך שפע כלכלי לחייך, ולהתחיל לחיות ברווחה

10 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד: איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מהי הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

"הדיאטה החכמה" בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את הכוחות תת המודע, יחד עם NLP, ותרדי במשקל אחת ולת

7 שיעורים
שרה בר אשר

"’לגדול בריא"

תמיד חלמת שהילדים שלך יאכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון

6 שיעורים
רונית טימסית

ניהול כלכלת המשפחה

חובות? מינוס? זו תוצאה של ניהול לא נכון של כלכלת הבית. בואי ללמוד את הסודות שלניהול התקציב המשפחתי, ותיהני מרווחה כלכלית

9 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: