1000 ש"ח לחצו לרכישה >>

מדריך לחינוך ילדים

איך להצליח בחינוך ילדים בדור הפרוץ של ימינו

  • הגאון הרב זמיר כהן שליט"א
  • 7 שיעורים
  • 01:02 שעות
  • 1000 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

הסדנה הינה לחברי מועדון VIP בלבד - לא ניתן לרכוש אותה באופן עצמאי

 

הורים ומחנכים רבים מוצאים עצמם לא פעם נבוכים בשאלה כיצד יעניקו לילדיהם ולתלמידיהם את המרחב הפתוח הנדרש להם למיצוי עצמי ולשמחת חיים, מבלי לפגוע במשמעת ההורית והמורית, ההכרחית לבניית ילד ערכי, מחונך ומתורבת.
הפתרון לשאלה גדולה זו נעוץ בהפנמת שני עקרונות יסודיים המופיעים בדברי חכמי ישראל. האחד: "שמאל דוחה, וימין מקרבת". והשני: "יהי כבוד תלמידך חביב עליך כשלך". בעיקרון הראשון טמון סוד האיזון בחינוך, ובעיקרון השני סוד התוכחה בחינוך. עקרון זה מלמד, שאמנם על ההורה והמחנך להדריך וללמד וגם לבקר ולנזוף בעת הצורך, אולם לעולם לא להשפיל ולבזות. שהרי גם לילד יש כבוד עצמי. הוא פתוח לשמוע דברי הדרכה ותוכחה, אולם חדרי לבו יינעלו בפני מי שמבזה ומשפיל אותו – ויהיה זה אשר יהיה.

רק באמצעות גישה חינוכית נבונה ונכונה ניתן לבנות ילד בעל נפש מאוזנת ובריאה. כלומר, ילד מרוצה ושמח ובעל בטחון עצמי יציב, שעם זאת אינו מרוכז רק בעצמו, אלא מכבד כל אדם באשר הוא אדם, ובפרט את הוריו ואת מחנכיו. ילד זה יהיה בבגרותו אדם בעל גישה נכונה לחיים ולסביבה, מאושר ומלא שמחת חיים.
הרב זמיר כהן בסדנה מתומצתת ומיוחדת, פורס בפנינו את כלים והכוונה להתמודדות עם מקריםשונים הצצים ועולים מפעם לפעם במהלך שנות התפתחותו של הילד, ועד לבגרותו המלאה.

עבור לרכישה

הגאון הרב זמיר כהן שליט"א

הרב זמיר עומד בראש ארגון "הידברות" מחבר סדרת רבי הספר |המהפך" - על תורה ומדע, רב המכר 'המדריך המלא לנישאוין מאושרים" וכן "המדריך המלא לנישואין מאושרים" כמו כן כתב הרב ספרי שו"ת בהלכה וביאורים על התנ"ך. הרב משמש כראש ישיבה ונשיא ארגון "בנעם".

 

מתוך היכרותו עם מגוון קהלים, פגש הרב זמיר כבן הורים רבים ממגזרים שונים, שביקשו להתייעץ אודות התמודדויות שונות אותן הם עוברים עם ילדים בגיל הרך בגיל הילדות ובגיל הבגרות, ולקבל מפתחות והדרכה לחינוך מאוזן ונכון.

1. מהו היעד בחינוך ילדים?
2. כיצד מחנכים?
3. כיצד נמצא את דרכו של הילד?
4. שמאל דוחה וימין מקרבת
5. דוגמא אישית
6. המקל או הגזר?
7. ענישה נכונה

מדריך לחינוך ילדים

₪1000
קניה מאובטחת
אולי יעניין אותך גם
banner image

עשרות קורסים משני חיים במינוי משתלם במיוחד!

לפרטים והצטרפות
banner image
חוה שמילוביץ

מיגנוט שפע כלכלי

נמאס לך מצמצום וממינוס חונק? רוצה פרנסה בשפע? בוא לגלות איך למשוך שפע כלכלי לחייך, ולהתחיל לחיות ברווחה

11 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

"הדיאטה החכמה" בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל ותמיד חוזרת למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את הכוחות תת המודע, יחד עם NLP, לירידה קלה במשקל

7 שיעורים
רונית טימסית

ניהול כלכלת המשפחה

חובות? מינוס? זו תוצאה של ניהול לא נכון של כלכלת הבית. בואי ללמוד את הסודות שלניהול התקציב המשפחתי, ותיהני מרווחה כלכלית

9 שיעורים
אליהו שירי

קוד השפע והפרנסה

סדנה עוצמתית שתגלה לך איך לפתוח שערי שפע ופרנסה ותתן לך כלים לצאת מהחובות אחת ולתמיד! מבוסס על רבותינו גדולי הדורות

11 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל, והכי חשוב - להצליח למכור

23 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: