סדנת כתיבה עם רן ובר

אם חלמת לכתוב ספר, או סתם להתמקצע בכתיבה, הסדנה הזאת בדיוק בשבילך! טיפים, עצות וכלים של הסופרים הוותיקים

  • רן ובר
  • 11 שיעורים
  • 04:37 שעות
  • 540 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

 

תמיד רצית להוציא ספר, או סתם להתמקצע בכתיבה?

זה הזמן להתחבר לקבוצה המאלפת

שמתהווה בימים אלה, בהובלתו של רן ובר.

 

מדי שבוע, רן יעביר שיעור מיוחד לחברי הקבוצה, במסגרתו תקבלו את כל הכלים הכי מקצועיים והכי אמוניים לכתיבה איכותית, מעניינת, כזו שתצליח לגרום לכם לממש את עצמכם!

 

***

מה הקורס יתן לך? 

אחד הדברים המייאשים כותבים מתחילים הוא הפער בין מה שהיו רוצים לכתוב לבין הכלים שיש להם להוריד את הדברים אל הדף או המחשב. כמעט לכל אחד ואחת יש רעיונות נפלאים וסיפורים שיושבים בתוכנו, בין אם מדובר על סיפור משפחתי, ספר עלילתי או רעיון שהיינו רוצים להוציא לעולם. 

 

אליטות ספרותיות יכולות להקשות עלינו עוד יותר, או לפחות הדמיונות שלנו לגבי אותן אליטות.

"אתה תכתוב?", שואל אותנו סופר מפורסם בתוך ראשנו.

"האם למדת כתיבה במשך עשרים שנה והוצאת כבר שמונה רבי מכר?",

שואלת סופרת מפורסמת אחרת בתוך הראש שלנו.

אין שום דבר שבאמת מעכב אתכם מלכתוב ולהוציא ספר!

שום דבר לא יכול לעצור אתכם, ומי שכותב - יודע שחווית הכתיבה והתועלות שהכתיבה נותנת לנו רחבות הרבה יותר מהוצאת ספר.

גם אם תחליטו שלא להוציא ספר, וגם אם בכלל אין לכם כוונה להוציא ספר -

קורס הכתיבה יתן לכם כלים מעשיים ועידוד לאורך הדרך, לכתוב ולהוציא את האוצרות שחבויים בתוך לבכם וראשכם. 

 

גם אני הייתי שם, בדיוק כמוכם! 

מאז למדתי, ואני ממשיך ללמוד ולהעמיק בעולם הכתיבה,

ללמוד וללמד. המטרה שלי היא לתת לכם אותם הכלים שהיו חסרים לי.

בנימה אישית אני יכול להגיד, שאני נמנעתי מלהשתתף בקורסים ובסדנאות כתיבה, בעיקר מסיבות של צניעות או של חוסר קשר לתכנים שהועברו.

כיוון שלא מצאתי קורס שענה על הדרישות שלי - כיתתי את רגלי ומצאתי את עצמי לומד ומזקק תכנים מספרים רבים, ובעיקר לומד תוך כדי כתיבה, עבודה מעשית והתחככות בעולם הכתיבה והעריכה. 

לאחרונה פנו אלי רבים וביקשו שאכתוב עבורם את הספר שהם רוצים להוציא לעולם.

אני לא יכול לכתוב עבורכם את הספר שלכם, אבל אני יכול לעשות את המקסימום כדי לתת לכם כלים והרבה עידוד (חשוב מול מחסומי כתיבה!)

לעשות ולהצליח, ולשמוח בעשייתכם. לזה הקורס הזה מיועד.

 

בונוס מיוחד לרוכשים את הסדנה!

עלות הסדנה היא 540 ש"ח.

העלות כוללת את כל שיעורי הווידאו שאתם צריכים כדי להתחיל לכתוב ולצלוח את האתגרים השונים בכתיבה. מעבר לקורס עצמו, אתם מקבלים עוד מספר מתנות ותועלות:

1. הספר "מחשבי הקיצין" בגרסא דיגיטלית למחשב. זהו ספר מתח אפוקליפטי, זורם וכיפי, שבתוכו תובנות רוחניות והתחזקות באמונה. אתם מוזמנים לקרוא ולהנות מהספר, וכמו כן הוא יכול לשמש אתכם כדוגמא לספר פרוזה מלא ושלם, שהתחיל ממספר רעיונות שחברו יחדיו, אותם אציין ואזכיר בסדנה. עלות הספר הדיגיטלי 70 ש"ח, וכאן תקבלו אותו בחינם!

 

2. המדריך המהיר לכתיבה. מדריך תמציתי המסייע לכל אחד ואחת להוציא לאור את הכישרונות החבויים, לפתח את יכולות הכתיבה ולשמוח ולהנות (כן, כן) מחווית הכתיבה, תוך התמודדות עם מחסומי כתיבה ורעשי רקע. שווי הבונוס - 60 ש"ח.

הרווח שלך הוא 130 ש"ח! 

 

עלות הסדנה, הכוללת 10 שיעורים מענינים ומחכימים, פלוס כל ההטבות - 540 שקלים בלבד!
 
שאלות נפוצות 

ש: האם רק מי שזוהה כבר מילדות כבעל כשרון בכתיבה יכול להצליח בכתיבה, ובכתיבת ספר בפרט?

ת: ממש לא! רבים מהכותבים מעולם לא נגעו בכתיבה לפני שהתעורר בהם הרצון לכתוב. אני אישית התחלתי לכתוב אחרי גיל שלושים, ויש כאלו שהתחילו אחרי גיל חמישים ושישים. העיקר הוא להאמין שאפשר, לנסות ולא להבהל אם לוקח קצת זמן להתרגל לעולם הזה. 

 

ש: האם הסדנה מתאימה רק למי שרוצה להוציא לאור רומן? מה עם מי שכותב מאמרים או מדבר מול קהל - האם יש יתרון בסדנה עבורם?

ת: הסדנה מתאימה לכל מי שרוצה לכתוב. זה נכון שאנחנו משתמשים בספר שלם כתבנית הכללית שלנו בסדנה, ואנחנו לומדים את כל המרכיבים הקשורים לספר, כגון עלילה ודמויות, דיאלוגים וקונפליקטים ועוד. אולם כל אחד יוכל לקחת את המרכיבים הרלוונטיים לכתיבה שלו. גם אם אתם מעוניינים לכתוב סיפור קצר - תוכלו להיעזר בסדנה. 

מה שעוד יותר מרתק היום, הוא שהסיפור נכנס לחיים שלנו בתחומים רבים. גם מרצים בתחום שיכול להראות מהצד "יבש" מעט, יכולים ליהנות ולהפיק הרבה תועלת מהסדנה בכך שילמדו ליצור ולאגד סיפורים בצורה כזאת שיוכלו להוסיף ולתבל בהם את ההרצאות. באופן דומה, גם מי שכותב מאמרים עיוניים יוכל להיתרם מעולם הסיפור, ולהכניס שבבי סיפור לתוך המאמרים כדי להפיח בהם רוח חיים, ולעיתים להקליל את התכנים בצורה שתעזור לנו להעביר את המסרים לקהל היעד.

התחום החדש ביותר בשימוש בסיפורים הוא התחום העסקי. יותר ויותר חברות משתמשות בסיפורים כדי להמחיש את התועלות והיתרונות של מוצריהן, ויש תחום פרסום חדש שמבוסס על סיפורים. לפיכך גם כל בעל עסק יוכל להיתרם מהקורס, וודאי שכל איש חינוך.

 

ש: מהם הכלים הבסיסיים שאוכל לקבל בסדנה?

ת: בסדנה נלמד כלים כגון ההבדל בין "סתם סיפור" לבין סיפור קצר או ספר. מה מיוחד בסיפורים? איך ליצור דמויות מעניינות ועמוקות וכיצד הקונפליקטים בחיים שלנו יכולים לשרת את הכתיבה שלנו (ולהפך...)? מהי עלילה, ולשם מה צריך בכלל לתכנן את הספר? נלמד על מבנים קלאסיים וניעזר בידע של שנים רבות בתחום הכתיבה כדי לשפר את הדיאלוגים, עושר המילים והתיאורים, וכן איך לא ליפול לבורות שיעכבו את הכתיבה שלנו. נלמד על מחסומי כתיבה, ואיך יוצרים מהלך כתיבה אפקטיבי שמקדם אותנו הלאה. ומי שירצה - בסוף הסדנה נלמד מהם השלבים בהוצאת ספר, הן דרך הוצאת ספרים והן בצורה עצמאית, שיעור ששווה בפני עצמו ומכיל ידע יקר ערך, שלעתים לא זמין לסופר המתחיל.

 

ש: אם אני כבר כותבת, אבל אני תקועה בכתיבה שלי, האם הסדנה יכולה להועיל לי?

ת: ודאי. אחת המטרות שלי בסדנה היא לעזור לכולנו לצאת מ"התחפרות", כמו רכב שנתקע בחול תובעני ובא חבר לחלץ אותו. אחת המטרות שלי, כאמור, היא לתת לכם כלים לצאת מהבוץ ולעודד אתכם לצלוח את המכשולים שנמצאים בדרך אל היעד שלכם.

עבור לרכישה

רן ובר

רן ובר - נשוי + 5 ילדים, מתגורר בגליל, מרצה סופר ומטפל, מחבר רב המכר ״סוד הנקודה הטובה״ והספרים "מחשבי הקצין", "התגלות" ו"אני והאין רוכבים על אופניים". בעברו איש היי-טק, מראשוני תעשיית הסטארטאפים של הרשת בישראל, וכיום מפעיל עסק לשידורי וידאו כשרים ברשת.

לאחר ולאור תהליך התשובה – מעביר רן תובנות רוחניות ונפשיות ונקודות עמוקות מתורת ישראל בצורה נגישה לכל אדם, הן בספרים ובהרצאות ושיעורים. להוסיף טוב ולהוציא לאור את הטוב הגנוז בנו ובתורתנו הקדושה, היא מטרה המאירה את שלל עיסוקיו – בין אם מדובר בטיפולים זוגיים, הרצאות בפורומים שונים, כתיבת מאמרים בעיתונים ואתרים וכמובן סדנאות כתיבה והוצאה לאור של ספרים בנושאים שונים שבכולם בוער ומאיר ניצוץ האמונה וקרבת השם.

 

01.1 כ"ט אלול
1. 2 וחצי שיטות - שיעור פתיחה

קבלו 2 וחצי שיטות לכתיבה - שיעור פתיחה חינמי עם רן ובר

2. הקונפליקט - המנוע של הסיפור
01.1 ב' תשרי
3. הרעיון הראשוני ופיתוחו
4. הדמויות - הלב של הסיפור
5. מבנה ועלילה - השלד של הסיפור
6. פשוט לכתוב ולכתוב פשוט
7. סוד הדיאלוג הטוב
8. גוף ראשון, גוף שלישי ומה שבאמצע
9. בונים עולם!
10. התחלה, אמצע ו.. סוף טוב!
11. על טיוטות, עריכה ועוד...

סדנת כתיבה עם רן ובר

₪540
קניה מאובטחת
אולי יעניין אותך גם
banner image

עשרות קורסים משני חיים במינוי משתלם במיוחד!

לפרטים והצטרפות
banner image
חוה שמילוביץ

מיגנוט שפע כלכלי

נמאס לך מצמצום וממינוס חונק? רוצה פרנסה בשפע? בוא לגלות איך למשוך שפע כלכלי לחייך, ולהתחיל לחיות ברווחה

11 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

"הדיאטה החכמה" בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל ותמיד חוזרת למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את הכוחות תת המודע, יחד עם NLP, לירידה קלה במשקל

7 שיעורים
רונית טימסית

ניהול כלכלת המשפחה

חובות? מינוס? זו תוצאה של ניהול לא נכון של כלכלת הבית. בואי ללמוד את הסודות שלניהול התקציב המשפחתי, ותיהני מרווחה כלכלית

9 שיעורים
דקלה יוספברג

לדעת להיות אשה

לא יודעת מה לעשות עם הוויכוחים האינסופיים? שואלת את עצמך מה הסוד לזוגיות מאושרת? קורס מרתק לנשים בלבד!

7 שיעורים
אליהו שירי

קוד השפע והפרנסה

סדנה עוצמתית שתגלה לך איך לפתוח שערי שפע ופרנסה ותתן לך כלים לצאת מהחובות אחת ולתמיד! מבוסס על רבותינו גדולי הדורות

11 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל, והכי חשוב - להצליח למכור

23 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: