760 ש"ח לחצו לרכישה >>

כך תגדילו את ההכנסה החודשית!

לא גומרים את החודש? רוצים להגדיל את ההכנסה? תוכנית מפורטת איך לגרום להכנסה החודשית לגדול. כלים מעשיים בשילוב כלים רוחניים

  • זאב ארן
  • 8 שיעורים
  • 01:59 שעות
  • 760 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

כשמדברים על איך להגיע לאיזון כלכלי, מיד עולה בראש המחשבה, במה אפשר לקצץ. איזה הוצאות הם מיותרות ואפשר לחתוך אותם.

אני שואל, למה?

הרי אפשר להיות יצירתי, במקום לחשוב על לצמצם בהוצאות, נחשוב איך להגדיל הכנסות.

 

הרבה אנשים סובלים מחוסר איזון בתקציב, שזה אומר הלוואות, מינוס בבנק, ומשכורת שלא מספיקה להוצאות היום יום. אולי גם אתה מכיר את הסיטואציה שהאישה אומרת לך שצריך לקנות נעלים חדשות לילד, כי הם מתחילות להיות בלויות, ואתה דוחה אותה לחודש הבא. ואחרי זה עוד חודש, למעשה עד שהנעלים לא נקרעות אתה לא קונה לילד נעלים חדשות.

האמת, זה מתסכל ביותר כשאתה חי מהיד לכיס, כשאין לך אפשרות לחיות את חיים נורמלים. לשלוח את הילדים לחוגים, לא להרגיש חנוק כל פעם שאתה נכנס לסופר. וכמובן לא להרגיש איך הדופק עולה כשמגיע יום החיוב החודשי של האשראי.

 

הסטרס שמגיע לך כל חודש מחדש, לא בריא ללב שלך בכלל. הגיע הזמן שלך לעשות שינוי ולקחת את החיים שלך קדימה. לחיות עם הכנסה חודשית מכובדת, ולנהל אורח חיים כמו שתמיד חלמת, בלי לפחד מסוף החודש.

 

איך?

עד היום תמיד היו אומרים לך שצריך לקצץ בהוצאות שלך. בסדנה שלפנינו אני רוצה להציע לך כיוון חשיבה חדש, להגדיל הכנסות! בסדנה תקבל כלים שנאספו ממחקרים רבים ברחבי העולם, כיצד לבנות את המנדסייט שלך, כמו של אדם עשיר. תבין איך תוכל להתחבר לעולמות של שפע שיצר הבורא יתברך. תקבל גם כלים מעשיים ופרקטיים, שיפתחו לך כיווני חשיבה, איך תוכל גם אתה להגדיל את ההכנסה החודשית שלך.

 

גם אם זה נשמע לך חלום, הניסיון מוכיח שזה אפשרי. אם תעצור לרגע, ותביט בכל האנשים שאתה מכיר שחיים טוב, בלי לחץ כלכלי. האם הם חיים בצורה של צמצום הוצאות? ממש לא, הם חיפשו כל דרך להגדיל את ההכנסה החודשית. אם זה על ידי עבודה מהצד או איזה הברקה גאונית שהכניסה להם עוד כמה אלפי שקלים כל חודש.

 

וזה בדיוק הדרך שהסדנה 'כך תגדילו את הכנסתכם החודשית' תיקח אותך. צעד צעד לעבר הגשמת היעד שלך, לחיים מלאי רווחה כלכלית. ההרגשה הטובה שתהיה לך כשתגמור את החודש בכבוד. שתוכל למלאות עגלה בסופר בלי חשש. ולרכוש לילדים בגדים מפוארים לחגים, בלי לקבל דפיקות מואצות  מחשבון כרטיס אשראי בסוף החודש.

 

אז מה אתה מעדיף לעשות? לצמצם בהוצאות, לחיות חנוק כל חודש. להמשיך בחיי דוחק. או שאתה רוצה לקחת בעלות על החיים שלך, על העתיד של משפחתך. ולהתחיל למשוך אליך שפע כלכלי ומלא עוצמה הישר מבורא עולם?

אם אתה בוחר להגדיל את ההכנסה החודשית שלך, לחיות את הלייף סטייל שתמיד חלמת, אז אתה חייב את הסדנה הזאת.

כמה ההשקעה שלך?

כמו שבוודאי כבר הבנת, אם תיישם את הכלים הנפלאים שיש בסדנה, אתה תוכל בקלות להגדיל את ההכנסה החודשית שלך. תוך זמן לא ארוך גם תוכל להחזיר את ההשקעה שלך בקורס.

עכשיו, המחיר המלא של הקורס הוא 1,200 ש"ח מחיר ריאלי בהחלט, לתוצאה שתקבל ממנו.

אבל בכל זאת תרשה לי לתת לך הנחת השקה.

אם תהיה זריז תוכל לקבל את הסדנה ב: 760 ש"ח בלבד

כן, זה המחיר שלך להצלחה ולמשיכת מזל גדול. אל תיתן לקול הפנימי לעצור אותך, אלא פשוט תקום ותעשה מעשה. למען עתיד ורוד יותר בשבילך.

לך רק נותר ללחוץ על כפתור הרכישה, למלאות פרטים ו… להתחיל את המסע שלך לעבר הכנסה יותר מכובדת.

 

הבהרה חשובה: הסדנה הינה אינטרנטית בלבד. התמונות להמחשה בלבד.

עבור לרכישה

זאב ארן

זאב ארן הוא מורה ומחנך לגילאי היסודי בחינוך החרדי כבר מעל עשור, ומרצה במגוון נושאים.

בשנת 2016 חיבר את הספר "בדרך שאדם רוצה" (העוסק בכח המחשבה והרצון), שזכה לאהדה רבה ונמכר עד כה באלפי עותקים (ניתן להשיגו בהדברות שופס).

בשנים האחרונות השתלב ארן במפעל הגדול של ארגון מסילה, המסייע למשפחות בתחום כלכלת הבית בתבונה, מעביר סדנאות בתחום זה בכל אזור הצפון, ומלווה באופן אישי משפחות רבות, שנקלעו לקשיים כלכליים, ומצליח להגדיל להם את ההכנסה החודשית על ידי תוכנית מסודרת.

1. השקפת השפע
2. משמעות המחשבה והרצון
3. זהות
4. הגדרת יעד
5. קבלת החלטה
6. שיווק להצלחה
7. תחזוק
8. בונוס - הסגולות לפתיחת השפע

דרג את הקורס:

ממוצע 3 (117 מדרגים)

כך תגדילו את ההכנסה החודשית!

₪760
אולי יעניין אותך גם
אליהו שירי

קוד השפע והפרנסה

סדנה עוצמתית שתגלה לך איך לפתוח שערי שפע ופרנסה, ותתן לך כלים לצאת מהחובות אחת ולתמיד! מבוסס על רבותינו גדולי הדורות

11 שיעורים
מנוחה פוקס

’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

6 שיעורים
שרה בר אשר

’לגדול בריא’

תמיד חלמת שהילדים שלך יואכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון, ואיך להקנות לילדייך

6 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מה הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

’הדיאטה החכמה’ בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את כוחות התת מודע, וה-NLP ותרדי במשקל אחת ולתמיד!

7 שיעורים
רונית טימסית

ניהול כלכלת המשפחה

חובות? מינוס? זה תוצאה של ניהול לא נכון של כלכלת הבית. בואי ללמוד את סודות ניהול תקציב המשפחתה, ותהני מרווחה כלכלית

9 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: