980 ש"ח לחצו לרכישה >>

איך לנהל את העסק נכון

בעל עסק? בא לקבל כלים איך לנהל את העסק כך שיהפוך לרווחי ומשגשג, סדנת חובה לבעלי עסקים!

  • משה אליאס
  • 10 שיעורים
  • 02:48 שעות
  • 980 ש"ח
השיעור יפתח בעוד ימים

בעל עסק?

נתון שפורסם לאחרונה צריך להדליק לך נורה אדומה גדולה הנתון הוא 'על כל 10 עסקים שנפתחו בישראל בשנה האחרונה, 9 נסגרו...' העובדות מספרות שהרבה בעלי עסקים נסגרים כבר בשנה הראשונה, והרוב המוחלט לא מצליח לשרוד מעבר ל-5 שנים.

למה זה קורה?

בעלי עסקים מתמודדים עם מספר מגוון של בעיות באופן יום יומי, כמו בעיות בתזרים מזומנים, חוסר יכולת תכנון כלכלי. הם לא יכולים לשמור על יציבות בגלל קשיי מימון ואשראי, התנהלות גרועה מול ספקים, חוסר בכח אדם. ואי התמודדות עם לחץ מסיבי.

אם זה לא מספיק, העסק גם אמור לממן משכורת לבעל העסק, ובגלל הקשיים בתזרים אז פעמים רבות בעל העסק מוצא את עצמו מול קופה ריקה ואי יכולת לגבות את המשכורת של עצמו. לעיתים נוצר מצב, שבמקום שהעסק יהווה מקור הכנסה לבעל העסק, הוא הופך לנטל כלכלי מעיק המוביל לפשיטת רגל.

איך יוצאים מהבור?

הדרך להפוך עסק כושל ולא מרוויח, לעסק פורח ומשגשג, הינה על ידי הקפדה על 4 שלבים מרכזיים שכל בעל עסק שרוצה להצליח חייב לבצע אותם כאשר הכלל הרביעי הוא החשוב ביותר.

כלל ראשון: אוהבים את העסק – אדם שפותח עסק בתחום שהוא אינו מתחבר אליו זהו מתכון ברור לכישלון. כי העסק במיוחד בחודשים הראשונים שלו זקוק לתשומת לב מלאה מבעל העסק, וכאשר אתה לא מתחבר ואוהב את העסק, מסתבר שמהר מאוד תשקול לסגור אותו כי העבודה של ההקמה היא קשה ולא ראוים תוצאות בהתחלה. לעומת זאת אדם שפותח עסק בתחום שהוא מחובר אליו, יהיה מוכן להשקיע את כל מרצו וזמנו בעסק, מבלי להרגיש שמעום כי הוא פשוט נהנה לעסוק בזה.

לדוגמה אדם שאוהב רכבים, ופותח סוכנות למכירת רכב, יעניין אותו להשקיע בעבודה לבדוק רכבים חדשים ויהנה בכל יום מחדש. לעומת מי שלא מחובר למכוניות ויפתח סוכנות כזאת, מהר מאוד הוא יגלה שהעסק דורש המון עבודה, ולא יהיה לו כח לביכנס לפרטים הקטנים מה שאומר מתכון בטוח לכישלון. אז אם אתם בעלי עסקים תנסו למצוא חיבור והנאה בעבודה.

כלל שני: מטרות - דמיין לעצמך ספינה שיוצאת להפליג בלב ים כאשר אין לה יעד מוגדר, לא היא תגיע? לשום מקום הספינה בסוף תטבע בים הסוער. כך גם העסק שלך, אם לא תציב לו מטרה גדולה, אתה לעולם לא תדע האם אתה בכיוון הנכון.

ישנם שני סוגי מטרות של עסקים אחד זה עסק למטרת הכנסה, והשני זה עסק למטרת הצלחה. מה ההבדל, עסק למטרת הכנסה, מטרתו לייצר הכנסה מיידית לבעל העסק, כגון חנות בגדים או מוצרי חשמל. ואם את רואה שאחרי מספר החודשים הראשוני העסק לא עומד ביעד ההכנסה, ולא מכניס כסף, אז זה מאותת לך שאתה לא בכיוון ואתה צריך לבדוק מה לא עובד.

לעומת זאת עסק למטרת הצלחה, זה עסק שמטרתו לבנות לעצמו מעמד ושם, כגון סטארטאפ שכרגע אינו מרוויח כסף אלא הונה לעצמו הצלחה על מנת לבצע מכירה גדולה בעתיד. לכן חשוב להדגיש מה היעד שלך.

כלל שלישי: תוכנית עיסקית – אני לא מדבר על התוכנית העיסקית שאתה מגיש לבנק, אלא על תוכנית שבא אתה מתאר את הניהול שלך בעסק, מה המטרות שלך כבעל עסק, את התוכנית אתה צריך לעשות בטווח של כשלשה חודשים כל פעם, כאשר אתה מחלק את זה עד לביצוע המשימות היומיות. כאשר כל יום אתה בודק מה המשימה שהכי תקדם אותך בעסק.

כלל הרביעי והחשוב ביותר: להגדיל את הידע בעסקים - לא מדובר על לימוד של תואר כזה או אחר. אלא לימוד של כלים פרקטיים מבעלי מקצוע, על ידי השימוש בנסיון של יועצים מומחים, יכול להציל את העסק שלך.

ובדיוק בשביל זה יצרנו סדנה מקצועית שמוערת על ידי היועץ העיסקי של אירגון מסילה מר משה אליאס, כאשר מאחוריו למעלה מ-20 שנות נסיון, והובלת מאות בעלי עסקים להצלחה משגשגת.

התוצאה?

זהב עסקי מזוקק של תוכן מעולה שכל בעל עסק חייב לדעת, גם עם העסק שלך כבר מצליח בטוח שתמצא שם כלים וטיפים שיעזרו לך לשדרג את העסק עוד יותר.

הסדנה מקיפה את הנושאים המרכזיים לכל בעל עסק, כאשר הסדנה מלווה עם דוגמאות מהשטח על סיפורים שהגיעו לאירגון מסילה. נשמע איך עסקים שהיו לפני קריסה ופשיטת רגל הצליחו בעזרת התהליך לצאת לדרך חדשה ורווחית.

בין הנושאים הנלמדים בסדנה:

אסטרטגיות להגדלת מכירות - מספר אסטרטגיות שיעזרו לך להגדיל את המכירות, וליצור לך רווחיות הרבה יותר גדולה בכל חודש.

כמו כן נלמד על כוחו של שיווק מפה לאוזן, ואיך להקים רשת סוכנים שתפרסם את העסק שלך, ותמשוך לקוחות משלמים.  גם נלמד על קבוצות נטוורקינג, ועל הכח התרומה העצומה שלהם להגדלת המכירות.

כוחו של בעל העסק - הצלחת העסק תלויה בהכרת הכישורים והעוצמות של בעל העסק ושימושן בפועל, בהרצאה נלמד למפות את החוזקות והחולשות שלנו ולנתב לשיפור העסק

התמודדות מול בנקים - עבודה מול בנקים דורשת הכרת השפה והשיקולים של הבנקאי. בשיעור נלמד כלים לבניית תקשורת מקצועית מול הבנקאי ולהימנע מטעויות נפוצות. וגם נכיר את חוק האשראי החדש

התמודדות מול ספקים - בעל עסק מתמודד מול ספקים שמספקים סחורה בכמויות ובמחירים ודגמים שלא ביקש. בנוסף ישנה בעיה קשה של גניבות סחורה. בשיעור נלמד כלים לנהל את הספקים וכיצד למנוע גניבות ונזקים הפוגעים בעסק.

ניהול עובדים - איך מנהלים עובדים, איך גורמים שעובד יתרום להצלחת העסק. בשיעור נלמד שיטות מקצועיות לניהול עובדים.

ניהול מכירות - המרכז של כל עסק, זה המכירות, בשיעור זה נלמד איך לנהל את תהליך המכירה בצורה נכונה, ואיך ליצור דפוס קבוע, שהעסק יצליח לסגור הרבה יותר מכירות

נוהל גביית חובות מלקוחות - אחד מהגורמים המרכזיים לפשיטת רגל של עסקים, זה אי גביית חובות ותשלומים מלקוחות. בשיעור נלמד כיצד ליצור נוהל קבוע של גביית כספים, ואיך למנוע את נפילת העסק בגלל זה.

הפרדת העסק מהמשפחה - אחד מהאויבים של העסק הוא המשפחה! משפחה שמושכת יותר מדי כסף יכולה להרוג את העסק בקלות. בשיעור תקבלו כלים מעשיים ופשוטים להפרדת העסק מהמשפחה.

טיפים להגדלת הרווחיות - בסופו של דבר מה שהכי חשוב, זה השורה התחתונה, בשיעור נלמד כיצד להגדיל את הרווחיות בעסק.

 

אם תרצה לקבל את כל הכלים האלו מיועץ עסקי תצטרך להיפרד מאלפי שקלים (לא מאמין? מוזמן להרים טלפון ולבדוק), והאמת שזה עדיין שווה כי מספיק טיפ אחד של אסטרטגית הגדלת מכירות שתיישם, וכבר תחזיר לעצמך את כל ההשקעה בתוספת רווח.

לכן גם אם נמכור את הסדנה במחיר של 3,000 ₪ יהיה שווה לך להשקיע ןלקחת אותה, כי בעל עסק חכם יודע שזה לא הוצאה, אלא השקעה, ממש כמו שאתה רוכש ציוד עסק כדי שתוכל למכור. כך יישום הסדנה הזאת תהפוך את העסק שלך למשגשג ורווחי.

אבל...

זה לא הסכום שאתה הולך לשלם היום,

וגם לא 2,500 ₪ ולא 2,000.

ואתה יודע מה? אפילו לא 1,500 ₪.

מבצע גדול ל-50 הראשונים, אתה תוכל לקבל את סדנת העסקים המקצועית תמורת השקעה מזערית

של 980 ₪ בלבד!!!

מספיק שינוי קל בעסק שלך בזכות הסדנה, וכבר ההשקעה שלך תחזור אליך בגדול.

אז לא משנה איזה עסק יש לך, קטן או בינוני, ולא משנה באיזה מצב אתה נמצא. אתה חייב את הסדנה כדי לשפר את הרווחיות בעסק, ולהפוך לסיפור הצלחה של המשפחה והשכונה.

איך לוקחים את הסדנה:

1.ללחוץ על כפתור רכישה

2. למלאות את הפרטים ו... זהו אתה בדרך לעסק משגשג ומרוויח.

בהצלחה!!!

 

 

עבור לרכישה

משה אליאס

משה ליווה מאות עסקים ב-20 השנים האחרונות. כמרצה בכיר באירגון מסילה, הוא זכה להקים עסקים מקריסה טוטאלית, לצמיחה כלכלית מזהירה.

עם השנים בנה משה אליאס, תוכנית מושלמת המתאימה לכל בעל עסק. התוכנית נוגעת בכל הפרטים שיש בעסק, החל משלבי ההקמה, דרך ניהול תזרים מזומנים, וניהול מלאי ועובדים.

עסק שמיישם את כל הכלים האלו זוכה לעלות על דרך המלך של ההצלחה.

1. אסטרטגיות להגדלת מכירות חלק א'
2. אסטרטגיות להגדלת מכירות חלק ב'
3. כוחו של בעל העסק
4. התמודדות מול בנקים
5. התמודדות מול ספקים
6. ניהול עובדים
7. ניהול מכירות
8. נוהל גביית חובות מלקוחות
9. הפרדת העסק מהמשפחה
10. בונוס - טיפים להגדלת הרווחיות

דרג את הקורס:

ממוצע 4 (113 מדרגים)

איך לנהל את העסק נכון

₪980
אולי יעניין אותך גם
אליהו שירי

קוד השפע והפרנסה

סדנה עוצמתית שתגלה לך איך לפתוח שערי שפע ופרנסה, ותתן לך כלים לצאת מהחובות אחת ולתמיד! מבוסס על רבותינו גדולי הדורות

11 שיעורים
מנוחה פוקס

’הוא לא ילד רע’

הילד מתחצף? פורץ את הגבולות בבית? מנוחה פוקס בפתרון המושלם לבעיות משמעת, איך ניתן להתמודד עם חוצפה והתנהגות לא נאותה של הילדים!

6 שיעורים
שרה בר אשר

’לגדול בריא’

תמיד חלמת שהילדים שלך יואכלו אוכל בריא? שיפסיקו עם הג’אנק פוד והסוכרים שרק מזיקים לגוף? בואי ללמוד איך עושים את זה נכון, ואיך להקנות לילדייך

6 שיעורים
אליהו שירי

הפנומן שבך

הסוד איך להצליח באופן מוחלט? איך למגר חוסר ביטחון? מה הדרך להתחבר למשאבים העוצמתיים שבנפש שלך? איך ליצור מצב רוח עוצמתי ותומך?

5 שיעורים
ד"ר רינה מורדו

’הדיאטה החכמה’ בעזרת NLP

מנסה לרדת במשקל, ותמיד חוזרת, למשקל הקודם? הגיע הזמן שתכירי את תוכנית הדיאטה המיוחדת, שמשלבת את כוחות התת מודע, וה-NLP ותרדי במשקל אחת ולתמיד!

7 שיעורים
רונית טימסית

ניהול כלכלת המשפחה

חובות? מינוס? זה תוצאה של ניהול לא נכון של כלכלת הבית. בואי ללמוד את סודות ניהול תקציב המשפחתה, ותהני מרווחה כלכלית

9 שיעורים
הילה ויצמן

סדנת כתיבה שיווקית

בעל/ת עסק? איך היו נראים החיים שלך אם יכולת לוותר על שיחות מכירה מתישות, ובכל זאת למכור פי שלושה? סדנא מיוחדת החושפת את סודות הכתיבה השיווקית!

12 שיעורים
רן ובר

"להיות בשמחה"

העצבות והעייפות מחלחלות? רן ובר בסדנה אינטרנטית, שתכניס שמחה לחייך, ותלמד אותך איך לראות חיובי, לחשוב חיובי וללכת לישון עם חיוך על הפנים

7 שיעורים
ד"ר עו"ד יניב זייד

אומנות השכנוע

בסדנת אומנות השכנוע תקבלו ארגז כלים מלא שינחה אתכם כיצד לשכנע אחרים, ליצור אמון, להציג, להרצות ולדבר מול קהל והכי חשוב, להצליח למכור

23 שיעורים
נועם ייני

סדנת Word

סדנת Word 2010 מיועדת לכל מי שמעוניין להתמקצע ולעשות שימוש יעיל יותר בתוכנה, טיפים טריקים וקיצורי דרך שיקלו עליך את העבודה עם וורד

71 שיעורים
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: